Kredyt na oddłużenie bez porady doradcy to duże ryzyko

12 listopada 2023 przez  - Portal Dłużnika

Odebrałeś nakaz zapłaty wydany przez sąd, gdzie pozywającym jest bank? Z pewnością sprawa wygląda poważnie, gdyż obrona przed roszczeniami banków nigdy nie jest łatwa. Oczywiście możesz skorzystać z naszej pomocy prawnej w oddłużaniu, ponieważ mamy doświadczenie w prowadzeniu tego typu spraw. Jednocześnie musisz wiedzieć, że kredyt na oddłużenie bez porady doradcy finansowego, nie jest dobrym rozwiązaniem. Istotnie, kiedy posiadasz długi i chcesz je skonsolidować, możesz śmiało skorzystać z naszej konsultacji prawnej. Powiemy Ci czy jest to najlepsze rozwiązanie w Twojej sytuacji, a jeżeli nie to znajdziemy to właściwe. W przeciwieństwie do firm pożyczkowych, które udzielają finansowań osobom zadłużonym, my skupiamy się na redukcji posiadanego zadłużenia. Niewątpliwie tak działamy w sprawach naszego Klienta, którego reprezentowaliśmy w sprawie z powództwa Santander Bank Polska. W rezultacie wygraliśmy spór w sądzie o zapłatę 7.093,00 zł.

Powód: Santander Bank Polska S.A.
Wartość przedmiotu sporu:
7.093,00 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Kredyt na oddłużenie bez porady doradcy? Nie rób tego

Czy bank może udzielić finansowania na konsolidację posiadanych długów? Oczywiście, że tak, ale Klient musi spełnić ściśle określone warunki. Przede wszystkim nie może posiadać zaległości w spłatach. Bez wątpienia zostanie on dokładnie sprawdzony we wszystkich bazach, które mogą potwierdzić jego wiarygodność. Jednak i tutaj zalecamy, aby nie decydować się na kredyt na oddłużenie bez porady doradcy finansowego, który zna się na oddłużaniu. Z pewnością taki parasol ochronny pomoże w dużym stopniu zabezpieczyć nas przed ewentualnymi, późniejszymi kłopotami.

Kredyt na oddłużenie bez porady doradcy

Generalnie wychodzimy z założenia, że wszelkie decyzje finansowe powinniśmy konsultować z odpowiednimi ekspertami. Niestety w Polsce nie ma takiego zwyczaju i może, dlatego jesteśmy tak bardzo zadłużonym społeczeństwem. Istotnie dla nas kredyt na oddłużenie bez porady doradcy, który zna się na sprawach związanych z długami, jest jedną wielką pomyłką. Oczywiście doskonale wiemy, o czym piszemy, ponieważ każdego dnia w kancelarii widzimy konsekwencje podejmowania błędnych decyzji. W związku z tym, jeżeli chcesz spać spokojnie, przed zrobieniem tak ważnego kroku, porozmawiaj z jednym z naszych ekspertów od oddłużania.

Staraj się twardo stąpać po ziemi i wytyczać sobie cele, które nie wykraczają poza Twoje możliwości. Bez wątpienia taka postawa pozwoli uniknąć wielu zawirowań, które mogą skończyć się długami. Istotnie życie z nimi nie przypomina przyjemnego spotkania z przyjaciółmi, lecz jest walką o przeżycie. Dlatego kredyt na oddłużenie bez porady doradcy finansowego specjalizującego się w oddłużaniu, to balansowanie na linie. Może się uda, a może nie, ale to MOŻE ma właśnie decydujące znaczenie. W związku z tym nie ryzykuj i skorzystaj z naszej konsultacji prawnej.

Kredyt na oddłużenie bez porady doradcy to wielka pomyłka

Niestety Pan Tomasz przekonał się, że zaciągnięty kredyt na oddłużenie bez porady doradcy finansowego, sprawił mu wiele kłopotów. W rezultacie umowa została wypowiedziana i zobowiązanie postawione w stan natychmiastowej wymagalności. Oczywiście mężczyzna nie miał pieniędzy, aby zapłacić żądaną kwotę i Santander Bank wniósł do sądu pozew o zapłatę. Na szczęście po odebraniu nakazu zapłaty, skorzystał z naszej specjalistycznej pomocy prawnej w oddłużaniu. Oczywiście daliśmy z siebie wszystko, aby wykazać niezasadność tego powództwa. Ponieważ doskonale znamy się na oddłużaniu procesowym, osiągnęliśmy zamierzony rezultat. Reasumując, sędzia uznał nasze argumenty za słuszne i oddalił całe roszczenia Santander Bank Polska.


Nasze oddłużanie online przynosi wymierne rezultaty

Chcesz wyjść z długów oszczędzając czas i nie wydając pieniędzy na dojazdy do swojego mecenasa? Z pewnością chciałbyś skorzystać z najlepszej pomocy prawnej w oddłużaniu. Niewątpliwie nasze oddłużanie online jest dedykowane właśnie…

Oddłużanie z pożyczek chwilówek

Profesjonalne oddłużanie z pożyczek chwilówek jest zdecydowanie jedną z wielu mocnych stron Kancelarii Oddłużeniowej. Wiemy, jak ważny jest spokój psychiczny dla Klientów. Wiemy, że długi potrafią być przytłaczające dlatego oferujemy swoją pomoc…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Kredyt na oddłużenie bez porady doradcy

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget