Sprawa w sądzie z Ultimo Portfolio Investment    

Sprawa w sądzie z Ultimo Portfolio Investment o zapłatę 8.017,00 zł była dla Pani Elżbiety jej pierwszą sprawą w sądzie w życiu. Na dziś tych spraw ma oczywiście wiele więcej w związku z tym, oddłużanie trwa w najlepsze, a my służymy wiedzą i doświadczeniem. W prezentowanej dziś sprawie Ultimo istotnie musimy przyznać, że dokumenty były całkiem dobrze przygotowane przez wierzyciela wtórnego, ale skutecznie pokierowaliśmy Panią Elżbietę w drodze do zwycięstwa. Jak widać na załączonym niżej wyroku powództwo zostało oddalone w całości. Nie ma ani długu, ani kosztów procesu, nie będzie komornika i windykacji. Powództwo upadło w całości! Temat zamknięty!

Powód: Ultimo Portfolio Investment S.A
Wartość przedmiotu sporu: 8.017,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

W znaczący sposób żyjemy życiem zadłużonych

Prowadząc oddłużanie wielu osób po prostu nie da się uniknąć tego, aby w zupełnie niezamierzony sposób, nie wejść w życie naszych Klientów. Oni sami dużo mówią, co się zadziało i co sprawiło, że wpadli w długi. Opowiadają o swoich tragediach, mówią jak jest im ciężko. To powoduje, że wczuwamy się w ich sytuacje i jeszcze lepiej rozumiemy. W rezultacie jesteśmy jak naczynia połączone, zależne od siebie. Nie oceniamy, tylko chcemy pomóc. Jeszcze bardziej angażujemy się i planujemy jak najkorzystniej zamknąć każdy z niespłaconych długów.

Sprawa w sądzie z Ultimo Portfolio Investment

Zawsze z niecierpliwością czekamy na wyroki rozstrzygające spory o zapłatę, w których pomagamy w ten, czy w inny sposób. Przecież nie będziemy udawali, że bardzo nam zależy, aby były one jak najkorzystniejsze dla osób, które oddłużamy. W prezentowanej dzisiaj sprawie sąd stanął na wysokości zadania i prawidłowo ocenił materiał dowodowy. W rezultacie możemy cieszyć się ze zwycięstwa. Pozew Ultimo Portfolio Investment w całości nie zasługiwał na uwzględnienie.

Więcej wygranych z Ultimo znajdziesz tutaj: https://portal-dluznika.pl/?s=ultimo&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Sprawa w sądzie z Ultimo

Sprawa w sądzie z Ultimo