Skuteczny prawnik od oddłużania

22 października 2023 przez  - Portal Dłużnika

Skuteczny prawnik od oddłużania może być wybawieniem dla wielu osób znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej. Tego rodzaju profesjonalista potrafi nie tylko doradzić, ale również pomóc wyjść ze spirali zadłużenia. W naszej Kancelarii Oddłużeniowej znajdziecie świetnych prawników, którzy z pasją i zaangażowaniem pomagają swoim Klientom. Dla wielu osób zadłużenie staje się prawdziwym koszmarem. Ciężko jest zrozumieć mechanizmy prawa, które mogą nam pomóc w spłaceniu naszych długów. W takiej sytuacji, warto zaufać profesjonalistom, którzy posiadają nie tylko wiedzę, ale również doświadczenie w dziedzinie prawa dotyczącej zadłużeń.

Powód: Alektum Capital II AG
Wartość przedmiotu sporu:
5.720,85 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Skuteczny prawnik od oddłużania

Jego pasja do pracy jest niesamowita. Potrafi poświęcić setki godzin na analizę sytuacji finansowej i szukanie rozwiązań, które pozwolą nam uwolnić się od długów. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Zawsze stawia na pierwszym miejscu dobro swojego klienta i jest gotów zrobić wszystko, aby pomóc mu wyjść na prostą.

Przykładem tego zaangażowania jest historia jednej z jego klientek. Pani Anna, już od dłuższego czasu miała problemy finansowe. Zadłużenie rosło, a sytuacja stawała się coraz gorsza. Słysząc o Kancelarii Oddłużeniowej z Łodzi, postanowiła skorzystać z pomocy dobrego prawnika od długów. Nie spodziewał się, że spotka tam prawdziwego eksperta!

Jeżeli masz długi, pozwól nam sobie pomóc

Skuteczny prawnik od oddłużania

Spotkanie z prawnikiem okazało się dla Pani Anny przełomowym momentem. Nikt dotychczas nie poświęcił jej takiej uwagi i zrozumienia. Nasz skuteczny prawnik od oddłużania bardzo dokładnie przeanalizował sytuację Klientki, a następnie zaproponował konkretne rozwiązania. Pani Anna była zszokowana, że istnieją takie możliwości, które pozwolą uwolnić się jej od zadłużenia.

Dzięki pracy naszego prawnika, Pani Anna stopniowo wychodzi na prostą. Wszystkie kroki, które podejmowała, były uzgodnione z prawnikiem, który zawsze udzielał jej wsparcia i cennych porad. Obecnie Pani Anna jest już poza spiralą zadłużenia i cieszy się znacznie lepszą sytuacją finansową.

Skuteczny prawnik od oddłużania z Kancelarii Oddłużeniowej z Łodzi jest prawdziwym specjalistą, do którego warto się udać po pomoc. Pomaga, doradza i angażuje się w sposób, który sprawia, że każdy klient ma pewność, że zostanie potraktowany z należytą uwagą.

Jeśli jesteś w trudnej sytuacji finansowej, nie wahaj się i skorzystaj z usług tego prawdziwego eksperta. Wyjdź ze spirali zadłużeń i zacznij cieszyć się spokojem i stabilnością finansową już teraz!

Kancelaria Oddłużeniowa z prawdziwego zdarzenia

Skuteczny prawnik od oddłużania

Przedstawiamy wyrok Sądu II Instancji, czyli Sądu Kręgowego właściwego dla miejsca zamieszkania Pani Anny. Sąd po skutecznej apelacji Pozwanej, którą wniósł w imieniu naszej Klientki właśnie nasz skuteczny prawnik od oddłużania, uwzględnił apelację w całości i powództwo oddalił. Klientka nie musiała spłacać też żadnych odsetek, ani ponosić kosztów procesu.

Jak widać historia Pani Anny miała swój happy end, a to tylko jedna z wielu wygranych. Pewnie teraz zastanawiasz się, czy Twoja historia również może mieć takie szczęśliwe zakończenie? Zadzwoń do nas, przedstaw swoją sytuację a my z pewnością Cię nie zawiedziemy. Wykonaj pierwszy krok w kierunku oddłużania.

Zanim podejmiemy jakiekolwiek decyzje, będziemy się z Tobą kontaktować. Nie zrobimy niczego bez Twojej wiedzy. Jedyne co, to możemy doradzić i przedstawić swoje rozwiązanie. Jeśli np. masz już sądowy nakaz zapłaty, z przyjemnością zajmiemy się napisaniem sprzeciwu w Twoim imieniu i przesłaniem go do odpowiedniego Sądu. Jeśli nie wiesz, jak negocjować ze swoimi wierzycielami, nasz dział negocjacji z pewnością się tym zajmie. Nam możesz zaufać. Zaufało nam przecież już bardzo dużo Klientów. Przekonajcie się sami. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i do odwiedzenia naszej strony internetowej https://portal-dluznika.pl/

Zawsze można do nas zadzwonić lub wysłać E-mail. Odpowiadamy na każdą wiadomość i nie odsyłamy Klientów z kwitkiem. U nas każdy otrzyma pomoc.

Kancelaria Oddłużeniowa z Łodzi to najlepsza Kancelaria Oddłużeniowa w Polsce. Przekonała się o tym niejedna osoba. Chcesz się oddłużyć? Zapraszamy!


Oddłużenia z pożyczek pozabankowych

Kiedy sąd doręcza Ci nakaz zapłaty, zachowaj zimną krew. Oczywiście wiemy, że nie jest to wcale takie łatwe, szczególnie, kiedy powód dochodzi zapłaty większej kwoty. Ale właśnie w takiej sytuacji jest najwyższy…

Nasza pomoc w oddłużaniu chwilówek przynosi efekty

Niestety ciągle utrzymuje się trend, że z roku na rok rośnie liczba zadłużonych. Na szczęście wzrasta także ilość osób, które dzięki pracy całego zespołu Portalu Dłużnika, wychodzą z długów. Bezsprzecznie nasza pomoc…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Skuteczny prawnik od oddłużania

Inna wygrana sprawa z Alektum Capital:

Skuteczny prawnik od oddłużania

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget