Oddłużenia z pożyczek pozabankowych

21 października 2023 przez  - Portal Dłużnika

Kiedy sąd doręcza Ci nakaz zapłaty, zachowaj zimną krew. Oczywiście wiemy, że nie jest to wcale takie łatwe, szczególnie, kiedy powód dochodzi zapłaty większej kwoty. Ale właśnie w takiej sytuacji jest najwyższy czas, aby skorzystać ze specjalistycznej pomocy prawnej w oddłużaniu. Przede wszystkim nie włączaj w pośpiechu komputera i nie szukaj kolejnego finansowania, aby zapłacić dług z nakazu. Bez wątpienia to najgorsze rozwiązanie, które spowoduje tylko wzrost zadłużania i z dużym prawdopodobieństwem, kolejną sprawę w sądzie. Dlatego też wycisz emocje i poszukaj w Internecie nie pożyczek, ale prawdziwej pomocy prawnej. Niewątpliwie, kiedy zobaczysz, o czym piszemy na naszej stronie Portal Dłużnika, dowiesz się, że oddłużenia z pożyczek pozabankowych są tym, w czym się specjalizujemy. Oczywiście wie o tym pozwana przez Trecastle Global Investments, którą reprezentowaliśmy w sądzie. Istotnie spór z wierzyciele wtórnym zakończyliśmy wygraną. Sąd oddalił całe powództwo Trecastle.   

Powód: Trecastle Global Investments LLC z siedzibą w Dubaju
Wartość przedmiotu sporu:
4.119,49 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Prowadzimy oddłużenia z pożyczek pozabankowych, kredytów i innych długów

Oddłużenia z pożyczek pozabankowych

Pamiętaj, że nawet, kiedy prawnik z Twojej miejscowości powie, że nic nie da się zrobić, nie oznacz to wcale, że tak naprawdę jest. Z pewnością wydając taką opinię w żaden sposób nie chciał Ci zaszkodzić, tylko po prosu nie zna się na oddłużaniu. Dlatego nie opieraj się na jednej opinii, ponieważ możesz odebrać sobie szansę na skuteczną obronę przed pozwem o zapłatę. Dlaczego o tym piszemy, ponieważ mamy takie informacje z pierwszej ręki, czyli od naszych Klientów. Oczywiście My prowadzimy skuteczne oddłużenia z pożyczek pozabankowych i długów pochodzących z innych źródeł.

W naszej kancelarii prawnej skuteczne oddłużenia z pożyczek pozabankowych stają się faktem. Istotnie każdego dnia reprezentujemy w sądach w całej Polsce pozywanych o zapłatę z tytułu niespłaconych zobowiązań. Oczywiście nasi Klienci pozywani są przez najróżniejsze podmioty, które wnoszą pozwy twierdząc, że Ci są ich dłużnikami. Chociaż sędziowie opierając się na twierdzeniach powodów wydają nakazy zapłaty, My wnosimy sprzeciwy i te tracą swoją moc sprawczą. Wykazujemy w nich niezasadność podniesionych roszczeń i najczęściej wygrywamy sądowe spory.

Oddłużenia z pożyczek pozabankowych i każdych innych długów, powinni prowadzić mecenasi, którzy specjalizują się w tym zakresie. Bez wątpienia tylko oni wiedzą, jak właściwie podejść do tego trudnego zagadnienia, aby pomóc, a nie zaszkodzić. Istotnie wszyscy chcemy, aby finał sprawy okazał się korzystny dla pozwanej osoby, dlatego działajmy ze specjalistami w oddłużaniu z naszej kancelarii.

Trecastle przegrywa w sądzie                                                  

Proszę Państwa mamy to! Z pewnością wierzyciel wtórny z Dubaju, czyli Trecastle Global Investments nie przypuszczał, że trafi na taki opór w sądzie. Istotnie nasz mecenas reprezentujący pozwaną, podniósł tak silne argumenty, że sędzia nie miał wątpliwości, która ze stron sporu ma rację. W rezultacie wniesione powództwo oddalono w całości.  


Oddłużanie z Oddłużeniową Kancelarią dalej najlepsze wyniki

Na czym polega oddłużanie z Oddłużeniową Kancelarią? Coraz więcej osób zadaje sobie to pytanie. Oddłużanie  jest tematem, który nie od dzisiaj budzi wiele emocji i kontrowersji. W dzisiejszych czasach wiele osób boryka…

Kancelaria zajmująca się oddłużaniem

Działania adwokatów skupiają się na różnych aspektach prawnych Bez wątpienia nasz Portal Dłużnika to kancelaria zajmująca się oddłużaniem, która pomaga osobom mającym problemy z długami. Dlatego też pozwany o zapłatę 10.485,00 zł…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddłużenia z pożyczek pozabankowych

Inna wygrana z Trecastle:

Oddłużenia z pożyczek pozabankowych

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget