Mądre oddłużanie osób fizycznych

22 października 2023 przez  - Portal Dłużnika

Mądre oddłużanie osób fizycznych w dzisiejszych czasach to z pewnością droga do odzyskania normalnego życia przez te osoby. Kiedy znajdujemy się w sytuacji poważnych długów i trudności finansowych, może się wydawać, że nie ma nadziei na powrót do normalności. W takich momentach, kiedy goni nas jedno wezwanie komornicze za drugim, kiedy nie możemy spać z powodu stresu i obaw o przyszłość, bardzo ważne jest, aby znać opcje, które mogą nam pomóc wydostać się z tego trudnego położenia. Jedną z takich opcji jest mądre oddłużanie osób fizycznych z Kancelarią Oddłużeniową.

Powód: Svea Ekonomi Cyprus Ltd.
Wartość przedmiotu sporu: 9.473,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Mądre oddłużanie osób fizycznych to proces, który ma na celu pomoc w rozwiązaniu problemów finansowych

To droga, która może nas zaprowadzić z powrotem do normalności i pozwolić nam na odbudowanie naszego życia na nowo. Często, gdy jesteśmy w opresji finansowej, nie potrafimy znaleźć rozwiązania i czujemy się zagubieni. Jednak dzięki Kancelarii Oddłużeniowej, możemy otrzymać profesjonalne wsparcie i tym samym odzyskać spokój i stabilność.

Mądre oddłużanie osób fizycznych z Kancelarią Oddłużeniową polega na przeprowadzeniu procesu oddłużania. Oznacza to, że wraz z ekspertami z Kancelarii Oddłużeniowej analizujemy naszą sytuację finansową, aby zidentyfikować najlepsze rozwiązanie. Może to obejmować negocjacje z wierzycielami w celu uzyskania lepszych warunków spłaty lub walka w Sądzie z wierzycielami, którzy nie odpuszczają i starają się za wszelką cenę zniszczyć pozwanego lub pozwaną.

Dlaczego warto skorzystać z usług Kancelarii Oddłużeniowej?

Mądre oddłużanie osób fizycznych

Przede wszystkim, dlatego że to profesjonaliści, którzy mają doświadczenie w pomaganiu osobom w trudnych sytuacjach finansowych. Oznacza to, że będą w stanie zaoferować nam kompleksową pomoc i wsparcie, której potrzebujemy. Ponadto, Kancelaria Oddłużeniowa będzie działać w naszym najlepszym interesie, starając się uzyskać jak najlepsze warunki spłaty naszych długów.

Mądre oddłużanie osób fizycznych z Kancelarią Oddłużeniową to również szansa na zbudowanie nowej przyszłości. Kiedy jesteśmy zakopani w długach, często trudno nam myśleć o tym, co przyniesie nam przyszłość. Jednak poprzez podjęcie działań mających na celu oddłużenie, otwieramy drzwi do nowych możliwości i szans na poprawę naszej sytuacji finansowej. To ścieżka, która umożliwi nam odbudowanie naszego życia i dążenie do naszych celów.

Należy jednak pamiętać, że mądre oddłużanie osób fizycznych z Kancelarią Oddłużeniową to proces, który wymaga wysiłku i determinacji. Musimy być gotowi na zmianę naszych nawyków finansowych i nauczanie się zdrowych nawyków budżetowych. Wszelkie negocjacje i działania podejmowane w ramach oddłużania będą wymagać od nas współpracy i zaangażowania.

Mądre oddłużanie osób fizycznych to droga do normalności, ale musimy zdawać sobie sprawę, że nie jest to droga łatwa i szybka. Będzie to wymagać od nas czasu, cierpliwości i determinacji. Jednak jeśli będziemy trwać na tej drodze, to z pewnością dojdziemy do celu.

Dlatego, jeśli znajdujemy się w trudnej sytuacji finansowej, nie traćmy absolutnie nadziei. Mądre oddłużanie osób fizycznych z Kancelarią Oddłużeniową to opcja, która może zapewnić nam pomoc i wsparcie, których potrzebujemy. To droga, która zaprowadzi nas do normalności i pozwoli nam na odbudowanie naszego życia. Niech ta droga stanie się naszą szansą na nowy początek!

Nieoceniona pomoc w skutecznym oddłużaniu

Mądre oddłużanie osób fizycznych

Pan Mirosław wykorzystał sytuację i oddał nam wszystkie swoje sprawy. Przeanalizowaliśmy każdy jeden dokument, który od niego otrzymaliśmy. Wiedzieliśmy doskonale, że Pan Mirosław nie podda się i będzie walczyć do końca. Mogliśmy już po rozmowie z nim stwierdzić, że ten właśnie oto mężczyzna stąpa twardo po ziemii i nie zamierza dać wierzycielom wygrać. Stwierdził, że trzeba ich sprowadzić do parteru i pokazać, gdzie ich miejsce jest. Zawzięty, uparty i do tego wszystkiego wygadany. Bardzo mile wspominamy współpracę z tym człowiekiem. Każdego swojego Klienta traktujemy indywidualnie i wszystkim „kochamy” jak swoją rodzinę. Ich sprawy i dobro dla nas są najważniejsze. To jest nasz priorytet. Nie ma innej opcji.

Poniżej przedstawiamy wyrok Sądu I Instancji, który dotyczył tematu wcześniej już opisanego Pana Mirosława. Jak widać... Sąd oddalił powództwo w całości i Pan Mirosław mógł spokojnie spać. Stresy odeszły na bok. Pan Mirosław mógł wreszcie poświęcić czas rodzinie i zacząć żyć, jak normalny człowiek. Jesteśmy mu bardzo wdzięczni za takie zaangażowanie i współpracę. Z pewnością będziemy tęsknić za rozmowami z nim. Pamiętajcie, nie możecie się poddać. Proces oddłużania jest długi ale zapewni Wam spokój do końca życia.


Skuteczny prawnik od oddłużania

Skuteczny prawnik od oddłużania może być wybawieniem dla wielu osób znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej. Tego rodzaju profesjonalista potrafi nie tylko doradzić, ale również pomóc wyjść ze spirali zadłużenia. W naszej…

Portal Dłużnika to skuteczne oddłużanie

Nasza kancelaria prawna Portal Dłużnika to skuteczne oddłużanie, które prowadzimy od wielu lat. Oczywiście nie musisz sam łamać sobie głowy jak to zrobić, bo prawdopodobnie i tak Twoje działania okażą się nieskuteczne.…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Mądre oddłużanie osób fizycznych

Inna wygrana sprawa z Svea:

Mądre oddłużanie osób fizycznych

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget