Plan oddłużania i pomoc zadłużonym

22 października 2023 przez  - Portal Dłużnika

Nie dopuść do tego, żeby długi zniszczyły całe Twoje życiem. Bezsprzecznie nasz przemyślany plan oddłużania i pomoc zadłużonym, której udzielamy, pozwala wszystko uporządkować. Dlatego nie rezygnuj z profesjonalnej pomocy prawnej w oddłużaniu, ponieważ dzięki niej, wrócisz do normalności. Niewątpliwie życie z windykacją i co jeszcze gorsze z komornikiem na karku, nie należy do łatwych. Z pewnością musisz się zacząć działać i zmienić ten koszmarny splot wydarzeń. Istotnie nawet nasza Klientka pozwana przez E-Kancelarią Grupę Prawno-Finansową, może potwierdzić, że z długów można wyjść. Dlatego zachęcamy wszystkich, którzy wpadli w długi, aby skorzystali z naszej specjalistycznej pomocy. A wracając do prezentowanej dzisiaj sprawy, jesteśmy niezmiernie zadowoleni, że możemy przekazać kolejne dobre informacje. W wyniku podjętych przez naszego mecenasa czynności prawnych, sąd oddalił w całości powództwo E-Kancelarii.    

Powód: E-Kancelaria Grupa Prawno-Finansowa Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu:
16.936,00 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Mądry plan oddłużania i pomoc zadłużonym to działania skrojone na miarę                          

plan oddłużania i pomoc zadłużonym

Wiemy, że wiele osób, które wpadły w długi szuka pomocy w Internecie. Z pewnością liczni znajdują stronę Portal Dłużnika, która należy do naszej kancelarii oddłużeniowej. Istotnie po przeczytaniu zamieszczanych tam artykułów i zobaczeniu wyroków z wygranymi sprawami, decydują się na kontakt. Z pewnością Ci mogą nazwać się szczęściarzami, ponieważ nasz mądry plan oddłużania i pomoc zadłużonym, której udzielamy, pozwala wyjść z długów. Bezsprzecznie w nieporównywalnie gorszej sytuacji są Ci, którzy trafiają na tak zwane pożyczki dla zadłużonych. Niewątpliwie tego rodzaju finansowania to najgorsze z możliwych rozwiązań. W ten sposób fundują sobie jeszcze większe długi.

Kiedy pojawia się problem ze spłatą zaciągniętych zobowiązań, powinieneś od razu zareagować. Oczywiście Twoje działania, które mają pomóc, nie powinny iść w kierunku sięgania po kolejne pożyczki. Istotnie nie tędy droga i postępując w ten sposób, nigdy nie zapanujesz nad rosnącymi długami. Bezsprzecznie są inne i właściwe sposoby radzenia sobie z tego typu kłopotami. Z pewnością pomoc mecenasów z naszej kancelarii jest najwłaściwszym rozwiązaniem. Układany przez nas plan oddłużania i pomoc zadłużonym, która jest skuteczna, sprawiają, że nasi Klienci pozbywają się długów.

Pamiętaj, że plan oddłużania i pomoc zadłużonym powinna być udzielana przez mecenasów z kancelarii specjalizującej się w sprawach związanych z długami. Bez wątpienia tylko u nas otrzymasz należyte wsparcie na każdym etapie sprawy. Przede wszystkim daj znać, że masz problemy finansowe, a my pochylimy się nad tym i zaproponujemy najlepsze dla Ciebie rozwiązanie. Istotnie nie musisz się niczego obawiać, ponieważ każde zamienione miedzy nami słowo, zostaje u nas. Gwarantujemy pełną dyskrecją i nie będziemy wywierali na Ciebie żadnych nacisków.

E-Kancelaria przegrywa w sądzie kolejny raz

Przemyślany plan oddłużania i pomoc zadłużonym, którą dajemy Polakom, przyniosły wymierne efekty także w oddłużaniu Pani Adeli. Istotnie nasza Klienta została pozwana przez E-Kancelarię o zapłatę 16.936,00 zł. Oczywiście nie dziwi nas fakt, że Klientka z niecierpliwością czekała na rozstrzygniecie, gdyż kwota roszczenia była znacząca. Jednak zadziałaliśmy skutecznie i sąd oddalił w całości wysokie powództwo E-Kancelarii.


Mądre oddłużanie osób fizycznych

Mądre oddłużanie osób fizycznych w dzisiejszych czasach to z pewnością droga do odzyskania normalnego życia przez te osoby. Kiedy znajdujemy się w sytuacji poważnych długów i trudności finansowych, może się wydawać, że…

Prokura przegrywa proces w sądzie

Prokura przegrywa proces w sądzie, w którym mecenas z naszej kancelarii oddłużeniowej reprezentował pozwanego. W rezultacie sąd oddalił 3.173,08 zł, które stanowiło wysokość pretensji głównej. Bez wątpienia każdy sukces bardzo nas cieszy,…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

plan oddłużania i pomoc zadłużonym

Inna wygrana z E-kancelarią:

plan oddłużania i pomoc zadłużonym

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget