Oddłużanie z Oddłużeniową Kancelarią dalej najlepsze wyniki

21 października 2023 przez  - Portal Dłużnika

Na czym polega oddłużanie z Oddłużeniową Kancelarią? Coraz więcej osób zadaje sobie to pytanie. Oddłużanie  jest tematem, który nie od dzisiaj budzi wiele emocji i kontrowersji. W dzisiejszych czasach wiele osób boryka się z problemem zadłużenia i zastanawia, jak wyjść z tego dołka. Na szczęście istnieją kancelarie oddłużeniowe, które specjalizują się w pomocy osobom zadłużonym i pomagają im uporać się z ich długami. Ale na czym polega oddłużanie z Oddłużeniową Kancelarią? Zapraszam do lektury, a wszystkiego dowiecie się sami!

Powód: Provema Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 
2.451,93 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Na czym polega oddłużanie z Oddłużeniową Kancelarią?

Oddłużanie z Oddłużeniową Kancelarią, to proces, który ma na celu pomóc osobom zadłużonym w spłacie ich długów i znalezieniu drogi do finansowej stabilizacji.

Istnieje wiele różnych metod oddłużania, a Kancelaria Oddłużeniowa z Łodzi korzysta z wieloletnich doświadczeń i wiedzy, aby pomóc swoim klientom w tym procesie.

Oddłużanie z Oddłużeniową Kancelarią

Głównym celem oddłużania jest jednak zbudowanie indywidualnego planu spłaty dla każdego klienta. Kancelaria oddłużeniowa z Łodzi bada sytuację finansową swoich klientów, analizuje ich długi i dochody, aby stworzyć plan spłaty, który uwzględni ich możliwości finansowe. Ważne jest, aby ten plan był realistyczny i dostosowany do konkretnych potrzeb klienta.

Jedną z najważniejszych metod oddłużania jest negocjowanie z wierzycielami. Kancelaria Oddłużeniowa z Łodzi podejmuje rozmowy z wierzycielami w imieniu swoich klientów, aby negocjować warunki spłaty ich długów. Często udaje się uzyskać obniżkę salda długu, zmniejszenie odsetek czy wydłużenie okresu spłaty. Negocjacje te mogą być trudne i czasochłonne, dlatego warto skorzystać z pomocy profesjonalistów, którzy mają doświadczenie w kontaktach z wierzycielami.

Kancelaria Oddłużeniowa z Łodzi pomaga również klientom pozwanym przez najróżniejsze podmioty. Czasem są to banki i roszczenia wynikające z kredytów bankowych, ale najcześciej chodzi o parabanki i zobowiązania scedowane na inne podmioty skupujące długi.

Warto też zaznaczyć, że oddłużanie z Oddłużeniową Kancelarią nie kończy się tylko na spłacie długów. Kancelaria Oddłużeniowa z Łodzi oferuje również pomoc w zakresie budowania zdrowej relacji z pieniędzmi. Doradcy finansowi działający w Kancelarii pomagają klientom w planowaniu budżetu, zarządzaniu finansami i oszczędzaniu. To ważna część procesu oddłużania, ponieważ po spłacie długów trzeba nauczyć się mądrze gospodarować swoimi pieniędzmi, aby uniknąć ponownego zadłużenia.

Czy proces Oddłużanie z Oddłużeniową Kancelarią jest łatwy?

Cały proces oddłużania może być trudny i skomplikowany, dlatego warto skorzystać z pomocy profesjonalistów. Kancelaria Oddłużeniowa z Łodzi ma 20 letnie doświadczenie w dziedzinie oddłużania i pomaga swoim klientom znaleźć drogę do finansowej stabilizacji. Jej specjaliści znają przepisy prawne i mają kontakty z wierzycielami, co ułatwia proces negocjacji.

Oddłużanie z Oddłużeniową Kancelarią

Pamiętajcie, że oddłużanie nie jest czymś, czego powinniśmy się wstydzić. To jest szansa na nowy, lepszy start i sposób na odbudowę naszej sytuacji finansowej. Jeśli borykacie się z problemem zadłużenia, warto skontaktować się z Kancelarią Oddłużeniową z Łodzi i zasięgnąć profesjonalnej pomocy. Oddłużanie z Oddłużeniową Kancelarią na pewno nie jest łatwym procesem, ale z odpowiednimi specjalistami u boku możecie znaleźć drogę do finansowej stabilizacji.

Jeden z naszych Klientów stwierdził, że warto z nami było się skontaktować i zapewne do tej pory nie żałuje swojej decyzji. Wiecie dlaczego? Dlatego, że w jego imieniu złożyliśmy do Sądu I Instancji sprzeciw od nakazu zapłaty. Sąd Rejnowy oddalił powództwo w całości. Dług był ale już go nie ma. To właśnie my działamy tak, aby nasi Klienci mogli spać sobie spokojnie. Nam chodzi przede wszystkim o ich dobro. Cieszymy się, kiedy wyrok sądowy jest na naszą korzyść. Lubimy walczyć z wierzycielami, ponieważ wiemy, jak to mamy robić. Znamy się na prawie, procesie oddłużania a nasi prawnicy to wyjątkowi ludzie, którzy zawsze muszą osiągnąć swój cel. Innej opcji absolutnie nie biorą pod uwagę.

Jeśli masz za dużo długów i zastanawiasz się nad oddłużaniem, to warto się z nami skontaktować. Nie będziesz żałować tej decyzji. Nic nie tracisz a możesz tylko i wyłącznie zyskać. Zastanów się zanim w ogóle podejmiesz jakiekolwiek decyzje. Nikt Ci nie karze się spieszyć. My poczekamy ale wierzyciele na pewno czekać wiecznie nie będą. Nie daj im wygrać! Walcz!


Chwilówki i oddłużanie z profesjonalistami z naszej kancelarii

Musisz wiedzieć, że nie wszystkie sprawy kończą się wyrokiem oddalającym powództwo, wydanym przez sąd rejonowy. Istotnie bywa, że pozywający nie zgadza się z tym orzeczeniem i wnosi apelację. Przede wszystkim w takiej…

Kancelaria oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego. Wygrana z Santander

Łukasz Białkowski jest założycielem jednej z największych kancelarii oddłużeniowych w Polsce. Bez wątpienia ma na swoim koncie dziesiątki tysięcy osób, którym pomógł wyjść z długów. Jedną z nich jest pozwany przez Santander…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddłużanie z Oddłużeniową Kancelarią

Inna wygrana z Provema:

Oddłużanie z Oddłużeniową Kancelarią

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget