Z pewnością szybka pożyczka dla zadłużonych nie pomoże

18 października 2023 przez  - Portal Dłużnika

Optymizmem napawa fakt, że coraz więcej zadłużonych broni się z pomocą naszych specjalistów w oddłużaniu. Z pewnością szybka pożyczka dla zadłużonych nikomu nie pomoże wyjść z długów, a my tak. Istotnie w przeciwieństwie do firm pożyczkowych, skupiamy się na redukcji zadłużenia. Niewątpliwie rośnie ono w niekontrolowany sposób, kiedy dłużnik wierzy, że tego typu finansowania mu pomogą. Bezsprzecznie takie postępowanie doprowadza do niewypłacalności. Oczywiście można tego uniknąć, korzystając z pomocy prawnej specjalistów w oddłużaniu z naszej kancelarii. Pani Ewa nie pozwoliła, aby jej zadłużenie rosło i z chwilą pojawienia się trudności ze spłatą, skontaktowała się z Portalem Dłużnika. Istotnie współpracujemy ze sobą i mamy już kilka zamkniętych spraw. W wyniku naszych działań, także proces o zapłatę z powództwa BDA Collection zakończył się pełnym sukcesem. Reasumując, sędzia po zapoznaniu się z wniesionym sprzeciwem od nakazu zapłaty, uznał przedstawione tam argumenty za zasadne. Dlatego wydał wyrok oddalający w całości roszczenie BDA Collection.  

Powód: BDA Collection Sp.k.
Wartość przedmiotu sporu:
3.832,98 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Z pewnością szybka pożyczka dla zadłużonych nie jest rozwiązaniem na Twoje kłopoty finansowe

Z pewnością szybka pożyczka dla zadłużonych

Każdą decyzję o zaciągnięciu kredytu czy pożyczki należy bardzo dokładnie przemyśleć i przeanalizować pod kontem naszej kondycji finansowej. Istotnie nie sztuką jest usiąść przed komputerem, kliknąć kilka razy i otrzymać na konto pieniądze. Bezsprzecznie jest to szczególnie niebezpieczne w sytuacji, kiedy już posiadamy długi. A nawet, gdy ich nie mamy, w ten sposób sobie je zafundujemy. Z pewnością szybka pożyczka dla zadłużonych nie jest rozwiązaniem na żadne kłopoty finansowe. W związku z tym, nigdy nie idźmy w tym kierunku, tylko ratujmy się mądrze. Bez wątpienia w naszej kancelarii oddłużeniowej otrzymacie Państwo właściwą pomoc prawną.

Pamiętaj, że wbrew zapewnieniom, które są widocznie na stronie, większość firm pożyczkowych, nie sprawdza zdolności kredytowej swoich Klientów, W związku z tym, nie zależy im w ogóle na tym, aby dbać o ich interesy i jeszcze bardziej nie zadłużać. Oczywiście wiemy, że osoby, które straciły płynność finansową na początku cieszą się, że z długami dostają kolejne finansowania. Niewątpliwie ta radość nie trwa długo, ponieważ potem budzą się z ogromnymi długami. Z pewnością szybka pożyczka dla zadłużonych to najgorsze z możliwych rozwiązań.

Jeżeli naprawdę myślisz o wyjściu z długów, z pewnością szybka pożyczka dla zadłużonych nie jest dla Ciebie. Istotnie to, co naprawdę może pomóc, to nawiązanie współpracy z naszą kancelarią oddłużeniową. Bezsprzecznie prowadzone przez nasz zespół działania sprawiają, że Klienci rzeczywiście pozbywają się długów.

BDA Collection pozywa Klientkę naszej kancelarii oddłużeniowej. Bronimy i wygrywamy spór o zapłatę

Z pewnością szybka pożyczka dla zadłużonych nie sprawi, że Twoje długi zaczną znikać. Istotnie boleśnie przekonała się o tym nasza Klientka, która na początku właśnie tak próbowała się ratować. Na szczęście poszła po rozum do głowy i nawiązała z Nami współpracę. Niewątpliwie od tego momentu wszystko zaczęło iść w dobrą stronę. Przede wszystkim eliminujemy dług za długiem i wygraliśmy kolejny proces o zapłatę. Sad oddalił całe powództwo BDA Collection.


Oddłużanie i pomoc w długach na najwyższym poziomie

Świat wokół nas podlega dynamicznym zmianom. Istotnie kilkadziesiąt lat temu, nikt nawet nie marzył o tym, że siedząc w domu, będzie mógł pożyczać pieniądze. Z pewnością jest to wspaniałe udogodnienie, jednak niesie…

Sprzeciw od nakazu zapłaty w EPU

Sprzeciw od nakazu zapłaty w EPU to standardowy krok, który ma prowadzić każdą zadłużoną osobę do wolności finansowej. Jak w ogóle taki sprzeciw napisać i po co? EPU to Elektroniczne Postępowanie Upominawcze…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Z pewnością szybka pożyczka dla zadłużonych

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget