Oddłużanie i pomoc zadłużonym

18 października 2023 przez  - Portal Dłużnika

Nie daj się zapędzić w kozi róg i nie ulegaj presji, jaką wywiera otoczenie. Z pewnością nie musisz być jak kolega czy koleżanka z pracy, ponieważ masz prawo sam stanowić o sobie. Oczywiście nie możesz odgradzać się, ale we wszystkim należy zachowywać umiar. Bezsprzecznie chęć dorównania innym, spowodowała zaciągnięcie licznych pożyczek pozabankowych. Oczywiście te obarczone wysokimi opłatami finansowania, można bez problemu otrzymać, nie ruszając się nawet z domu. Dlatego też tak wiele osób nie zdając sobie sprawy z konsekwencji, wchodzi na tę destrukcyjną drogę. Na szczęście w tym wszystkim oddłużanie i pomoc zadłużonym prowadzone przez naszą kancelarię, to skuteczny środek na długi. W związku z tym, tak wielu borykających się z problemem zadłużenia, może wesprzeć się na naszych specjalistach. Istotnie także nasza Klientka pozwana przez Alektum Capital o zapłatę 10.958,44 zł, mogła liczyć na pełen profesjonalizm z naszej strony. W rezultacie po podjętych działaniach, sąd oddalił powództwo wierzyciela wtórnego.    

Powód: Alektum Capital II AG
Wartość przedmiotu sporu:
10.958,44 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Skuteczne oddłużanie i pomoc zadłużonym w Łodzi

Oddłużanie i pomoc zadłużonym

Proszę Państwa w całym tym zgiełku, który nas otacza, róbmy wszystko, aby nie zgubić siebie samych. Niewątpliwie nie możemy dawać przyzwolenia na to, aby na nasze wybory mieli wpływ inni ludzie, a tym bardziej firmy pożyczkowe. Bezsprzecznie to, co oferują konsumentom w Internecie, może zadziałać jak magnes. Istotnie wielu przyciąga i sprawia, że potem przeklinają ten dzień, kiedy zaciągnęli pierwsze zobowiązanie. W przeciwieństwie do tych, którzy nie dali się skusić na łatwe pieniądze, tracą grunt pod nogami. Wówczas skuteczne oddłużanie i pomoc zadłużonym udzielana w naszej kancelarii, staje się dla nich wybawieniem.

Tak proszę Państwa, oddłużanie i pomoc zadłużonym nie już czymś, co pozostaje w sferze marzeń. Istotnie nasza kancelaria powstała po to, aby walczyć o interesy konsumentów, którzy wpadli w długi. Dlatego też pamiętajcie, że nie ma sytuacji bez wyjścia nawet wówczas, kiedy komornik prowadzi egzekucję. Z pewnością, kiedy macie problemy finansowe, nie idźcie w kierunku zaciągania nowych zobowiązań. Bezsprzecznie to My jesteśmy w stanie skutecznie pomóc.

Wychodzenie z długów, wymaga nakładów ogromnej pracy. Oczywiście w ten cały proces należy zaangażować wszystkie siły, aby doprowadzić sprawy do szczęśliwego zakończenia. Z pewnością i dłużnik i mecenas prowadzący jego sprawy, muszą dać z siebie wszystko. Bezsprzecznie oddłużanie i pomoc zadłużonym oferowana przez nasz zespół jest skuteczna i dzięki niej nasi Klienci wychodzą z długów. W związku z tym nie zwlekaj z podjęciem decyzji o profesjonalnym oddłużaniu.

Bronimy w sądzie pozwaną przez Alektum Capital i kończymy oddłużanie procesowe

Oddłużanie i pomoc zadłużonym to nasza misja, którą niesiemy w Polskę już od prawie dwudziestu lat. Istotnie z naszej wiedzy i umiejętności czerpie pełnymi garściami także Pani Dorota, którą reprezentowaliśmy w sporze z Alektum Capital. W wyniku wniesionego sprzeciwu od nakazu zapłaty, sąd oddalił całe poszczenie powoda.


Z pewnością szybka pożyczka dla zadłużonych nie pomoże

Optymizmem napawa fakt, że coraz więcej zadłużonych broni się z pomocą naszych specjalistów w oddłużaniu. Z pewnością szybka pożyczka dla zadłużonych nikomu nie pomoże wyjść z długów, a my tak. Istotnie w…

Jak wygrać proces o zapłatę z Ultimo Portfolio Investment?

Wielu zadłużonych zastanawia się jak wygrać proces o zapłatę. Oczywiście nie inaczej było z pozwaną przez Ultimo Portfolio Investment. Chociaż Pani Ewa czytała dużo w Internecie na temat obrony w sądzie, na…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddłużanie i pomoc zadłużonym

Inna wygrana z Alektum Capital:

Oddłużanie i pomoc zadłużonym

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget