Specjalistyczna realna pomoc zadłużonym drogą do wolności

17 października 2023 przez  - Portal Dłużnika

Pamiętaj, że naprawdę nie ma znaczenia, że mieszkasz daleko od siedziby naszej kancelarii. Istotnie mniejsza lub większa odległość od Łodzi nie sprawi, że nie skorzystasz z pomocy najlepszych ekspertów od oddłużania. Bez wątpienia mamy sposoby, aby nie narażać dłużnika na dodatkowe koszty i załatwiać wszystko porozumiewając się na odległość. Przede wszystkim nasza specjalistyczna realna pomoc zadłużonym, kierowana jest do wszystkich, którzy chcą z niej skorzystać. Ponieważ obejmujemy swoim zasięgiem cały rejon kraju, także Ci z najodleglejszych zakątków, mogą zostać naszymi Klientami. Istotnie także Pan Kamil pozwany przez Obligo, dał sobie szansę na oddłużanie po tym, jak nawiązał współpracę z naszą kancelarią. Przede wszystkim zajęliśmy się właśnie tą sprawą, ponieważ czas na wniesienie sprzeciwu naglił. Niewątpliwie mężczyzna trochę zwlekał i musieliśmy bardzo szybko zareagować. Ponieważ umiemy działać pod presją czasu, pełna mobilizacja sprawiła, że zdążyliśmy ze wszystkim. Reasumując, sędzia uwzględnił wniesione przez naszego mecenasa argumenty i oddalił całe powództwo Obligo.      

Powód: Obligo AI Sp. z o.o. Alternatywna Spółka Inwestycyjna WBW Sp.k.
Wartość przedmiotu sporu:
7.588,00 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Specjalistyczna realna pomoc zadłużonym przekład się na ich sukcesy w oddłużaniu

Specjalistyczna realna pomoc zadłużonym

Naprawdę nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy pomogli także Tobie. Niewątpliwie możesz skontaktować się z naszą kancelarią na różne sposoby.  Istotnie nie ma znaczenia czy najpierw zadzwonisz, napiszesz maila czy wiadomość za pośrednictwem strony Portal Dłużnika czy tej znajdującej na facebooku. Z pewnością nie musisz przyjeżdżać do naszej siedziby w Łodzi, aby przedstawić swój problem. Bez wątpienia, kiedy masz długi, specjalistyczna realna pomoc zadłużonym jest tym, z czego masz prawo skorzystać. Dlatego my, jako świadomi oddłużeniowcy jesteśmy otwarci na różnorodne formy komunikacji.

Na oddłużaniu trzeba się znać, a nic nie uczy lepiej niż doświadczenie. Bezsprzecznie trzeba posiadać odpowiednie przygotowanie merytoryczne, ale to życie weryfikuje wiele rzeczy i pokazuje, jak należy prowadzić ten proces. Istotnie specjalistyczna realna pomoc zadłużonym, powinna zostać w rękach tych, którzy się na tym rzeczywiście znają. W związku z tym, kiedy chcesz oddłużać się z pomocą mecenasa, szukaj kancelarii takiej jak nasza.

Kiedy pojawiają się kłopoty ze spłatą zaciągniętych zobowiązań pamiętaj, że jesteś my po to, aby Ci pomóc. Bez wątpienia specjalistyczna realna pomoc zadłużonym, której udzielamy, może także zadziałać na Twoją korzyść. Jednak nie przekonasz się o tym, dopóki nie porozmawiasz z jednym z naszym ekspertów. Oczywiście ta decyzja należy tylko do Ciebie, ale zachęcamy, abyś skorzystał z darmowej analizy dokumentów i konsultacji prawnej. Niewątpliwie rozmowa pozwoli inaczej spojrzeć na powstałe zadłużenie.

Obligo AI pozywa o zapłatę. Reprezentujemy pozwanego i wygrywamy

Pamiętaj, że analiza dokumentów sprawy nic nie kosztuje, a tak jak w przypadku naszego Klienta, wskaże właściwe rozwiązanie. Przede wszystkim znaleźliśmy w pozwie Obligo AI kilka nieścisłości, które wykorzystaliśmy, wnosząc sprzeciw od nakazu zapłaty. W rezultacie skutecznie podważyliśmy podniesione roszczenie i wygraliśmy spór w sądzie. Istotnie nasze kolejne zakończone sukcesem oddłużanie procesowe, potwierdza wyrok, który zamieszczamy poniżej.


Antywindykacja to kompleksowe oddłużanie

W świecie kredytowo- pożyczkowym nie ma miejsca na sentymenty. Istotnie, kiedy regularnie płacisz jesteś wiarygodnym Klientem, a z chwilą powstania przeterminowanego zadłużenia, stajesz się czarną owcą. Dlatego też, żadne Twoje tłumaczenia i…

Na czym polega proces oddłużania?

Czy na pewno wiesz na czym polega proces oddłużania? A może tak jak pozwana o zapłatę przez DDM Invest, zaciągasz kolejne pożyczki? Bez wątpienia właśnie takie działania doprowadziło Panią Lilianę do wielu…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Specjalistyczna realna pomoc zadłużonym

Inna wygrana z Obligo:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget