Uprawomocnienie wyroku nie oznacza komornika

17 października 2023 przez  - Portal Dłużnika

Nie spłacaj pożyczki kolejną pożyczką, a unikniesz pętli długów. Istotnie zanim zdecydujesz się na nowe zobowiązanie, zastanów się czy je spłacisz. Z pewnością problemy, które masz, świadczą o tym, że Twoja płynność finansowa nie istnieje. W związku z tym, nie dokładaj sobie kolejnego długu, bo spirala zadłużenia zaciśnie się jeszcze mocniej. Niewątpliwie musisz liczyć się z tym, że niespłacone zobowiązania, zaczną trafiać do sądów. Chociaż nie zawsze uda się skutecznie obronić przed roszczeniem powoda, uprawomocnienie wyroku nie oznacza komornika. Dlatego w przypadku posiadania długów, tak ważne jest to, aby oddłużać się z pomocą profesjonalistów z naszej kancelarii. W przeciwieństwie do tych, którzy tego nie robią, nasi Klienci nie muszą martwić się egzekucją. Bez wątpienia tym bardziej pozwana o zapłatę przez Ultimo NSFIZ, nie musi zaprzątać sobie tym głowy. Dlaczego? Ponieważ mecenas z naszej kancelarii reprezentował Pani Milenę w tym sporze i sprawił, że sąd oddalił całe powództwo funduszu sekurytyzacyjnego.   

Powód: Ultimo NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu:
7.371,00 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Uprawomocnienie wyroku nie oznacza komornika

Chyba nikt nie wie lepiej od nas, ile wysiłku wymaga wychodzenie z długów. Bezsprzecznie jest to trudny proces, który jednak warto przejść, aby móc spokojnie żyć. Z pewnością lepiej skromniej, ale bez niepewności o każdy kolejny dzień. Istotnie wiemy, że nasi Klienci po tym wszystkim, co przeszli z windykacją, wyciągają wnioski i inaczej zarządzają swoimi finansami. Jednak oni też różnie przechodzili oddłużanie i wiedzą, że uprawomocnienie wyroku nie oznacza komornika. Istotnie dla nich przegrany proces, bo tak też się zdarza, nie oznaczał końca świata. Niewątpliwie wiedzieli, że podejmiemy się rozmów z wierzycielem na ratalną spłatę zadłużenia.

Musisz zdawać sobie sprawę, że ugoda ugodzie nierówna. Bez wątpienia windykacje bardzo często szastają tą formą spłaty zadłużenia i wymuszają jej podpisanie. Istotnie zastraszeni dłużnicy często ulegają wywieranej presji i zawierają mnóstwo ugód, z których niestety nie są w stanie wywiązać się. Z pewnością fakt zawarcia porozumienia z wierzycielem, utrudnia potem skuteczną obronę w sądzie. Oczywiście i w tej sytuacji przegrana sprawa i uprawomocnienie wyroku nie oznacza komornika. Bezsprzecznie trzeba podjąć negocjacje i próbować porozumieć się z wierzycielem.

Zapamiętaj, że uprawomocnienie wyroku nie oznacza komornika. Istotnie nawet, kiedy przegrywasz proces o zapłatę, nie rezygnuj z dalszej walki. Bezsprzecznie w takiej sytuacji nie zostawiamy naszych Klientów i proponujemy im podjęcie dialogu z wierzycielem. Oczywiście wówczas interesuje nas zawarcie dobrej ugody, skrojonej na możliwości dłużnika.

Fundusz sekurytyzacyjny Ultimo pozywa o zapłatę. Wnosimy sprzeciw od nakazu zapłaty i wygrywamy

Pamiętaj, że długi to nie koniec świata, a dzięki pomocy prawnej udzielanej przez naszych mecenasów, możesz się z nimi uporać. Z pewnością u nas nawet uprawomocnienie wyroku nie oznacza komornika, ponieważ dążymy wówczas do zawarcia porozumienia z wierzycielem. Bez wątpienia pozwana przez Ultimo NSFIZ może spać spokojnie, ponieważ nad wszystkim czuwamy. A sprawa ze wspomnianym funduszem sekurytyzacyjnym, zakończyła się naszą wygraną w sądzie.


Specjalistyczna realna pomoc zadłużonym drogą do wolności

Pamiętaj, że naprawdę nie ma znaczenia, że mieszkasz daleko od siedziby naszej kancelarii. Istotnie mniejsza lub większa odległość od Łodzi nie sprawi, że nie skorzystasz z pomocy najlepszych ekspertów od oddłużania. Bez…

Oddłużanie Łódź- kancelaria prawna pomoże wyjść z długów

Oddłużanie Łódź- kancelaria prawna, która skutecznie pomaga zadłużonym, to oczywiście nasz Portal Dłużnika. Z pewnością działamy tak, aby nasi Klienci wychodzili z długów. Bezsprzecznie także prowadząc sprawę Pani Joanny, skupiliśmy się na…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

uprawomocnienie wyroku nie oznacza komornika

Inna wygrana z Ultimo:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget