Antywindykacja to kompleksowe oddłużanie

16 października 2023 przez  - Portal Dłużnika

W świecie kredytowo- pożyczkowym nie ma miejsca na sentymenty. Istotnie, kiedy regularnie płacisz jesteś wiarygodnym Klientem, a z chwilą powstania przeterminowanego zadłużenia, stajesz się czarną owcą. Dlatego też, żadne Twoje tłumaczenia i prośby nie spotkają się ze zrozumieniem windykacji. Niewątpliwie oni chcą pieniędzy na wczoraj i zupełnie nie interesuje ich, że w tej chwili masz kłopoty. Z pewnością tak silny nacisk powoduje podejmowanie pochopnych decyzji o zaciąganiu nowych zobowiązań. Istotnie tak to właśnie zadziałało w przypadku Pani Moniki, która zupełnie popłynęła, wpadając w pętlę długów. Bez wątpienia bez naszej specjalistycznej pomocy prawnej byłaby w zupełnie innym miejscu. U nas antywindykacja to kompleksowe oddłużanie, które rzeczywiście pomaga Klientce w redukcji zadłużenia. Ponieważ broniliśmy ją w kolejnej sprawie o zapłatę, otrzymała szansę na zmniejszenie długu. W rezultacie wygraliśmy dla nie spór o zapłatę z powództwa Smart AI.

Powód: Smart AI Sp. z o.o. Alternatywna Spółka Inwestycyjna Sp.k.
Wartość przedmiotu sporu:
5.318,00 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

W naszej kancelarii prawnej antywindykacja to kompleksowe oddłużanie, które doprowadzi Cię do oddłużenia

Antywindykacja to kompleksowe oddłużanie

Nie miej złudzeń, że jakaś firma pożyczkowa, z której finansowania często korzystasz, potraktuje Cię jako wyjątkowego Klienta. Z pewnością takim jesteś, dopóki nie przydarzą się kłopoty finansowe. Istotnie zalegając ze spłatą zaciągniętego zobowiązania, automatycznie stajesz się tym najgorszym Klientem i wskakujesz na czarną listę. Przede wszystkim bardzo szybko uruchamia się uciążliwa windykacja, która za wszelka ceną, chce odzyskać zaległe pieniądze. Oczywiście w tym momencie powinniśmy pojawić się My, czyli specjaliści od sprawa związanych z długami. Niewątpliwie nasza antywindykacja to kompleksowe oddłużanie, prowadzone na wielu płaszczyznach.     

Kiedy wpadasz w długi, naprawdę wszystko się zmienia. Przede wszystkim Twoje myśli nieustannie krążą wokół problemów finansowych. Z pewnością nie jesteś w stanie skupić się na czymś innym i cierpią na tym relacje rodzinne, towarzyskie, ale też praca. Istotnie nawet jak uśmiechasz się do innych, tak naprawdę nie oznacza to wcale, że jesteś zadowolony z życia. Niewątpliwie za założoną maską, skrywasz ogromny niepokój, strach i cierpienie. Oczywiście nie musisz tak żyć, ponieważ prowadzona przez nas antywindykacja to kompleksowe oddłużanie, które pomoże uporządkować całą sytuację.

Nasza kancelaria oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi powstała po to, aby pomagać osobom, które wpadły w długi. Godnym uwagi jest fakt, że doskonale znamy się na naszej pracy i potrafimy przywracać naszym Klientom nie tylko równowagę finansową, ale także radość życia. Bezsprzecznie nasza antywindykacja to kompleksowe oddłużanie, które zdecydowanie działa na korzyść zadłużonych. W związku z tym, nie pogrążaj się w długach, tylko skorzystaj z naszej konsultacji prawnej i dowiedz się, jak możemy pomóc.

Reprezentujemy w sądzie pozwaną przez Smart AI i wygrywamy proces o zapłatę

Antywindykacja to kompleksowe oddłużanie, które w naszym wydaniu przyczynią się do redukcji długów. Istotnie także pozwana przez Smart AI, przekonała się o naszych wysokich kompetencjach. Przede wszystkim poddaliśmy analizie wszystkie dokumenty dostępne w sprawie i odnieśliśmy się do stanowiska powoda. Oczywiście skutecznie podważyliśmy zasadność roszczenia i w konsekwencji, sąd wydał wyrok oddalający powództwo Smart AI.


Doradca finansowy i dobry prawnik od długów? Oczywiście!

Dług, którego tak naprawdę nie ma? Istotnie proszę Państwa, takie sytuacje nie należą do rzadkości, dlatego doradca finansowy i dobry prawnik od długów jest Wam potrzebny na już. Oczywiście możecie skorzystać z…

Obrona przed pozwem Profi Credit i korzystny wyrok w sprawie

Ciągle zajmujemy się sprawami, w których nasi Klienci są pozywani o zapłatę niezasadnie naliczanych kosztów pozaodsetkowych. Bez wątpienia tam, gdzie rzeczywiście dług istnieje, należy go zapłacić, Jednak w przypadku firm pożyczkowych kwoty,…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Antywindykacja to kompleksowe oddłużanie

Inna wygrana sprawa z Smart AI:

Antywindykacja to kompleksowe oddłużanie

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget