Skuteczny doradca finansowy oddłużanie? Znajdziesz go tutaj

13 października 2023 przez  - Portal Dłużnika

Proszę Państwa, nie żądajcie od nas cudów i nie oczekujecie, że bez analizy dokumentów powiemy, co możemy dla Was zrobić. Z pewnością skuteczny doradca finansowy oddłużanie, a tylko takich znajdziecie w naszej kancelarii, opiera się na faktach. Istotnie nie wróżymy z fusów i nie obiecujemy gruszek na wierzbie. Niewątpliwie solidna ocena sytuacji zadłużonego, to podstawa naszej pracy, do której podchodzimy bardzo poważnie. Przede wszystkim zależy nam, aby jak najlepiej służyć Klientom i aby mogli jak najszybciej zamknąć temat długów. Dlatego do każdej sprawy przykładamy się solidnie, wykorzystując wiedzę i umiejętności całego naszego zespołu. Oczywiście także w tej prezentowanej dzisiaj z powództwa Kredyt Inkaso, wykorzystaliśmy cały potencjał. W wyniku zaplanowanego oddłużania procesowego, nasz Klient osiągnął kolejny sukces. W rezultacie sąd oddalił całe roszczenie Kredyt Inkaso, a zadłużenia Pana Wojciecha zmniejszyło się o ponad 5.964,82 zł. Przecież wygrywając ten spór, nie musi także płacić ustawowych odsetek za opóźnienie i ponosić kosztów procesu.     

Powód: Kredyt Inkaso II NSFIZ- Subfundusz KI 1
Wartość przedmiotu sporu:
5.964,82 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Tylko skuteczny doradca finansowy oddłużanie z naszej kancelarii właściwie poprowadzi proces wychodzenia z długów

Skuteczny doradca finansowy oddłużanie

Skuteczny doradca finansowy oddłużanie? Bez wątpienia takiego eksperta znajdziecie Państwo w naszej kancelarii oddłużeniowej. Oczywiście wcale nie chodzi o to, że się przechwalamy, ale rzeczywiście udzielane przez nas wsparcie prawne, daje wymierne rezultaty. Istotnie zadłużeni szukają właśnie takiej pomocy, która pozwoli im wyjść z długów. Z pewnością nie chodzi im o półśrodki, ale o pełną obsługę ich zadłużenia, która doprowadzi do wyzerowania długu. Niewątpliwie taką otrzymują w naszej kancelarii oddłużeniowej, której siedziba mieści się w Łodzi. Przede wszystkim kładziemy ogromny nacisk na to, aby świadczone przez nas usługi, utrzymywały się na wysokim poziomie. I jesteśmy dumni z tego, że to się nam udaje.

Proszę Państwa to jest tak, że bardzo nam zależy na tym, abyście mogli wrócić do finansowej równowagi. Bez wątpienia każda wygrana dla Was sprawa w sądzie, każde sukcesem zakończone negocjacje czy odzysk, dodają nam jeszcze większej motywacji do pracy. Istotnie napędzacie cały nasz zespół do jeszcze większego wysiłku i przede wszystkim doskonalenia naszych umiejętności. Z pewnością skuteczny doradca finansowy oddłużanie nigdy nie spoczywa na laurach.

Wiemy, że musimy być solidni i działać tak, aby nasi Klienci wychodzili z długów. Niewątpliwie liczą na nas tysiące osób, dla których jesteśmy naprawdę ostatnim bastionem niosącym im pomoc. Dlatego dopóki starczy nam sił, będziemy walczyli o Wasze interesy. A każdy pracujący u nas skuteczny doradca finansowy oddłużanie jest gotowy do działania i chętnie pomoże każdej zadłużonej osobie.

Wnosimy sprzeciw od nakazu zapłaty i Kredyt Inkaso przegrywa proces w sądzie

Jesteśmy pewni, że nie każda kancelaria prawna poradziłaby sobie z prezentowaną dzisiaj sprawą. Istotnie pozywający o zapłatę Kredyt Inkaso, bardzo solidnie przygotował się do procesu. Z pewnością nie ułatwiał nam zadania, ale nasze doświadczenie w oddłużaniu wzięło górę. W rezultacie sąd uznał nasze argumenty za zasadne i oddalił powództwo wierzyciela wtórnego.


Oddłużanie i dobry prawnik od długów to najkorzystniejszy mariaż

Niestety pomimo najlepszego planowania, nie jesteśmy w stanie przewidzieć, co przyniesie nam życie. Istotnie czasami zdarzają się sytuację, które przerastają nawet tych, najlepiej zorganizowanych. Ponieważ długi mogą przydarzyć się każdemu z nas,…

Prowadzimy oddłużanie Kruk

W prezentowanej dzisiaj sprawie z powództwa Prokura o zapłatę 21.578,31 zł, zapada korzystny dla pozwanej wyrok. Oczywiście prowadzimy oddłużanie Kruk, które właśnie zaczęło się od firmy windykacyjnej. Namawiano Panią Oliwie do podpisania…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

skuteczny doradca finansowy oddłużanie

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget