Oddłużanie i dobry prawnik od długów to najkorzystniejszy mariaż

13 października 2023 przez  - Portal Dłużnika

Niestety pomimo najlepszego planowania, nie jesteśmy w stanie przewidzieć, co przyniesie nam życie. Istotnie czasami zdarzają się sytuację, które przerastają nawet tych, najlepiej zorganizowanych. Ponieważ długi mogą przydarzyć się każdemu z nas, musimy też wiedzieć, jak stawić im czoło. Bezsprzecznie zaplanowane oddłużanie i dobry prawnik od długów, dadzą nam gwarancję, że rzeczywiście odzyskamy płynność finansową. Z pewnością takie połączenie umiejętności i wiedzy, znajdziecie Państwo w naszej kancelarii oddłużeniowej w Łodzi, która należy do najlepszych w Polsce. Bez wątpienia znajdziemy skuteczny sposób. Istotnie prezentując sprawę z powództwa Alektum Capital, kolejny już raz udowadniamy, że znamy się na oddłużaniu. Bez wątpienia wniesiony przez pełnomocnika naszego Klienta sprzeciw od nakazu zapłaty, spełnił swoje zadanie. Przede wszystkim podnosząc szereg argumentów, podważono zasadność roszczenia powoda. W rezultacie sędzia uznał nasze stanowisko za słuszne i wydał wyrok oddalający w całości powództwo Alektum Capital.   

Powód: Alektum Capital II AG
Wartość przedmiotu sporu:
3.100,00 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Oddłużanie i dobry prawnik od długów? Zagwarantujemy sukces, redukując Twoje zadłużenie

Oddłużanie i dobry prawnik od długów

Niestety prawdziwym przekleństwem zadłużonych jest to, że długo nie chcą przyznać nawet przed sobą, że mają problem. Niewątpliwie zdecydowana większość tkwi w wyimaginowanym świecie wierząc, że zaciągając kolejne pożyczki, zapanują nad sytuację. Istotnie kończy się to szybkim wzrostem długów, co doprowadza do niewypłacalności. Czy wówczas jedynym rozwiązaniem jest ogłoszenie upadłości konsumenckiej? Oczywiście, że nie, nasze profesjonalne oddłużanie i dobry prawnik od długów, pozwolą na eliminacje zadłużeń bez tak radykalnego cięcia. Istotnie bardzo ważne jest, aby w miarę szybko korzystać ze specjalistycznej pomocy prawnej, zanim rzeczywiście okaże się, że jedynym rozwiązaniem, które pozostało to upadłość.

Kiedy posiadasz długi, rozsądek okaże się twoim najlepszym doradcą. Istotnie tylko takie trzeźwe podejście do problemu, pozwoli na jego rozwiązanie. Oczywiście doskonale zdajemy sobie sprawę, że u osoby, która wpadła w ciąg pożyczania, o ten rozsądek jest bardzo trudno. Dlatego tak ważne jest, aby znalazła się osoba, która widzi to wszystko z boku. Bezsprzecznie taki dobry duszek może zatrzymać machinę zadłużeniową i skłonić do szukania pomocy prawnej. Z pewnością prowadzone przez nas oddłużanie i dobry prawnik od długów zareaguje we właściwy sposób, doprowadzając do redukcji zadłużenia.

Zatem, kiedy siedzisz po uszy w długach, w naszej kancelarii znajdziemy sposób, aby Ci pomóc. Bez wątpienia oddłużanie i dobry prawnik od długów przyczynią się do tego, że znowu zaczniesz myśleć o czymś innym niż długi, windykacja i sądy.

Skutecznie bronimy Klienta naszej kancelarii oddłużeniowej przed pozwem od Alektum Capital

Alektum Capital przejmuje zadłużenie naszego Klienta i wnosi do sądu pozew o zapłatę 3.100,00 zł. Oczywiście ta kwota stanowi wysokość pretensji głównej, od której pozywający domaga się zapłaty ustawowych odsetek za opóźnienie i kosztów procesu. Z pewnością wierzyciel wtórny nie otrzyma ani grosza, ponieważ skutecznie podważyliśmy zasadność całego roszczenia. W wyniku podjętych przez naszego mecenasa czynności prawnych, sąd oddalił powództwo Alektum Capital.


Dobry prawnik od długów rozumie Twoje problemy

Nie zawsze spotykamy się zrozumieniem nawet wśród najbliższych osób. Bez wątpienia posiadanie długów weryfikuje wiele w naszym życiu. Istotnie nie tylko pokazuje, kto jest prawdziwym przyjacielem, ale także, jakie naprawdę panują relacje…

Prokura przegrywa proces w sądzie

Prokura przegrywa proces w sądzie, w którym mecenas z naszej kancelarii oddłużeniowej reprezentował pozwanego. W rezultacie sąd oddalił 3.173,08 zł, które stanowiło wysokość pretensji głównej. Bez wątpienia każdy sukces bardzo nas cieszy,…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddłużanie i dobry prawnik od długów

Oddłużanie i dobry prawnik od długów

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget