Uprawomocnienie wyroku nie zamyka drogi do negocjacji

15 października 2023 przez  - Portal Dłużnika

Często słyszymy słowa, że wszystko jest dla ludzi. Istotnie nie sposób się z tym nie zgodzić, kiedy wokół nas jest tyle piękną i oczywiście różnych rzeczy, na które nie zawsze nas stać.  Być może ulegniemy pokusie i zrobimy coś, co niestety skończy się dla nas źle. Oczywiście w tym miejscu mamy na myśli nadprogramowe wydatki i uwikłanie się w pożyczki pozabankowe. Ze względu na fakt, że tak łatwo można je zaciągać, wielu nadmiernie korzysta z tej formy finansowania. W rezultacie konsumenci wpadają w długi i pojawiają się naprawdę poważne kłopoty, które mogą skończyć się spotkaniem z komornikiem, Z pewnością można temu zapobiec, korzystając z naszej pomocy prawnej w oddłużaniu. Bez wątpienia nawet uprawomocnienie wyroku nie zamyka drogi do dalszych działań, które zapobiegną egzekucji. Nasza Klientka nie musi obawiać się niczego, ponieważ reprezentujemy ją w sprawach o zapłatę. W wyniku podjętych czynności prawnych, sąd oddalił całe powództwo Profi Center.

Powód: Profi Center Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu:
748,00 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Umorzenie, co do kwoty 80,00 zł, oddalenie powództwa w pozostałym zakresie, brak odsetek, brak kosztów procesu

Pamiętaj, że uprawomocnienie wyroku nie zamyka drogi do rozmów z wierzycielem o ugodzie

W naszym życiu może naprawdę wiele się dziać. Z pewnością wszyscy chcielibyśmy, aby spotykały nas same przyjemności, jednak z tym bywa różnie. Oczywiście samych radości Państwu i sobie życzymy, ale trzeba realnie patrzeć na to, co przynosi każdy dzień. Niewątpliwie czasami sami sobie wszystko komplikujemy, pakując się na przykład w pożyczki bez zdolności kredytowej. Istotnie, kiedy nie wywiązujemy się z płatności, wierzyciel wnosi sprawę do sądu. Jednak nawet w sytuacji, gdy przegrywamy proces, uprawomocnienie wyroku nie zamyka drogi do zawarcia ugody z wierzycielem.

Niestety nie udało się wygrać sprawy w sądzie, pomimo że reprezentował Cię zawodowy pełnomocnik? Z pewnością nie możesz od razu zrzucać na niego całej winy, ponieważ na pewno zrobił wszystko, co było w jego mocy. Istotnie zawsze istnieje ryzyko procesowe, z którym należy się liczyć. Ale najważniejsze jest, że walczysz i robisz to ze specjalistami w oddłużaniu, a oni wiedzą, co dalej robić. Bezsprzecznie nawet uprawomocnienie wyroku nie zamyka drogi dłużnikowi do prowadzenia rozmów z wierzycielem. Bez wątpienia negocjacje podjęte przez profesjonalistów, najczęściej przynoszą oczekiwane rezultaty w postaci zawarcia korzystnej ugody.

Pamiętaj, że nie możesz rezygnować z oddłużania nawet wówczas, kiedy nie uda się wygrać sprawy w sądzie. Niewątpliwie takie sytuacje się zdarzają i nie oznacza to wcale, że należy się poddawać. Z pewnością uprawomocnienie wyroku nie zamyka drogi do oddłużenia.

Wnosimy sprzeciw od nakazu zapłaty i wygrywamy z Profi Center

Pani Helena może liczyć na naszą profesjonalną pomoc prawną w oddłużaniu. Dlatego też z każdą zamkniętą sprawą jej zadłużenie zmniejsza się. Tym razem reprezentowaliśmy ją w sądzie w sprawie o zapłatę z powództwa Profi Center. W rezultacie zadziałaliśmy skutecznie i podniesione roszczenie upadło w całości.


Skuteczny doradca finansowy oddłużanie? Znajdziesz go tutaj

Proszę Państwa, nie żądajcie od nas cudów i nie oczekujecie, że bez analizy dokumentów powiemy, co możemy dla Was zrobić. Z pewnością skuteczny doradca finansowy oddłużanie, a tylko takich znajdziecie w naszej…

Oddłużanie to prawda czy mit? Wygrana w całości z Alektum

Wiele osób, które wpadły w długi zastanawia się, czy mają jakąś szanse, aby wrócić do finansowej równowagi. W związku z tym, jak to naprawdę jest? Bez wątpienia nasza Klientka znalazła już odpowiedź…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Uprawomocnienie wyroku nie zamyka drogi

Inna wygrana sprawa z Profi Center:

Uprawomocnienie wyroku nie zamyka drogi

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget