Dobry prawnik od długów rozumie Twoje problemy

13 października 2023 przez  - Portal Dłużnika

Nie zawsze spotykamy się zrozumieniem nawet wśród najbliższych osób. Bez wątpienia posiadanie długów weryfikuje wiele w naszym życiu. Istotnie nie tylko pokazuje, kto jest prawdziwym przyjacielem, ale także, jakie naprawdę panują relacje w rodzinie. Z pewnością przekazanie informacji, że wpadliśmy w długi, wywołuje szok a nawet złość. Jednak Ci, którym na nas zależy, nie odsuną się od nas i będą chcieli pomóc. Bezsprzecznie kluczowa w tym wszystkim jest profesjonalna pomoc, a dobry prawnik od długów rozumie kłopoty związane z zadłużeniem. Niewątpliwie nie tylko nas wysłucha i udziel cennych rad, ale również zajmie się planowaniem i prowadzeniem całego procesu oddłużania. Dlatego też Klienci naszej kancelarii oddłużeniowej wiedzą, że u nas zostaną otoczeni odpowiednią opieką i zawsze mogą liczyć na nasze wsparcie. Dzieje się tak, gdyż jesteśmy profesjonalistami w tym, co robimy i dbamy o Tych, którym pomagamy. Oczywiście w prezentowanej sprawie z powództwa Gwaran t24 wykazać niezasadność dochodzonego roszczenia, które sąd oddalił.   

Powód: Gwarant 24 Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu:
2.372,26 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Dobry prawnik od długów rozumie, na czym polega oddłużanie

Z pewnością dobry prawnik od długów rozumie, na czym polega oddłużanie, ale także posiada inne zalety. Bezsprzecznie tą najważniejszą jest to, że nie tylko nam doradzi, ale przede wszystkim wcieli słowa w życie. Istotnie to, co jest najważniejsze, to podejmowanie prawidłowych czynności prawnych, które doprowadzą do zredukowania zadłużenia. Ponieważ oddłużanie właśnie na tym polega, należy znaleźć odpowiednią firmę, która na się na swojej robocie. Bez wątpienia Klienci naszej kancelarii prawnej specjalizującej się w sprawach związanych z długami, otrzymują wsparcie najlepsze z możliwych. W związku z tym, jeżeli zależy Ci na tym, aby skutecznie wychodzić z długów, skorzystaj właśnie z naszej pomocy prawnej.

Jesteśmy najlepszą kancelarią oddłużeniową. U nas każdy dobry prawnik od długów rozumie problemy Klientów

Dobry prawnik od długów rozumie

Posiadamy wszechstronnie przygotowany zespół specjalistów, któremu żadna sprawa nie jest straszna. Istotnie dzięki temu, że posiadamy tak różnorodne wykształcenie możemy, jako nieliczni działać we wszystkich sprawach związanych z długami. Bez wątpienia jest to ogromny atut, który daje nam przewagę przed podobnymi kancelariami. Z pewnością u nas dobry prawnik od długów rozumie potrzeby zadłużonego Klienta i jest w stanie zaproponować konstruktywne rozwiązania. Niewątpliwie tylko one doprowadzą go do upragnionego celu, którym jest wyjście z długów.

Jesteśmy dumni z tego, że możemy skutecznie pomagać wielu rodakom, którzy mają kłopoty finansowe. Bezsprzecznie w naszej kancelarii dobry prawnik od długów rozumie i wie, od czego zacząć, jak zaplanować i poprowadzić proces oddłużania.  Oczywiście nie jest to łatwa sztuka, ale wypracowaliśmy swoje narzędzia, które wszystko porządkują i zwracają Klientom płynność finansową.

Reprezentujemy w sądzie pozwaną przez Gwarant 24 i wygrywamy proces o zapłatę

Z pewnością i Ty możesz cieszyć się życiem wolnym od kłopotów finansowych. Nasz dobry prawnik od długów rozumie Twoją sytuację i wie, jakiej pomocy potrzebujesz. Istotnie przekonała się o tym Pani Beata, która został pozwana o zapłatę przez Gwarant 24. Oczywiście odnosząc się do wydanego sprzeciwu od nakazu zapłaty, wnieśliśmy merytorycznie uargumentowany sprzeciw. W wyniku podjętych czynności prawnych, sąd wydał wyrok oddalający całe powództwo Gwarant 24.


Oddłużanie to wielowątkowy proces, który wymaga wiedzy

Nie podlega dyskusji, że oddłużanie to wielowątkowy proces, który wymaga zaangażowania zespołu specjalistów. Istotnie tylko pełen profesjonalizm, wiedza i wypracowane latami umiejętności pozwalają nam, tak skutecznie działać na rzecz zadłużonych. Bezsprzecznie tylko…

LoanMe Provema i Zaplo uznały sankcję kredytu darmowego

Firmy pożyczkowe LoanMe Provema i Zaplo uznały sankcję kredytu darmowego. Wiemy, że każdy sposób zmniejszający dług, ma ogromne znaczenie dla zadłużonego i nie można go pominąć, jeżeli będzie skutecznie pomagał w wychodzeniu…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dobry prawnik od długów rozumie

Inna wygrana z Gwarant 24:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget