Uprawomocnienie wyroku to prosta droga do egzekucji komorniczej

12 października 2023 przez  - Portal Dłużnika

Masz przeterminowane długi i chcesz uniknąć spotkania z komornikiem? Przede wszystkim, aby do tego nie dopuścić, musisz się bronić przed pozwami o zapłatę. Istotnie takie działania bardzo często prowadzą do oddalenia całego lub części powództwa, ale należy robić to z głową. Z pewnością najlepiej będzie, kiedy skorzystasz z profesjonalnej pomocy prawnej w naszej kancelarii oddłużeniowej. Oczywiście także musisz mieć świadomość tego, że uprawomocnienie wyroku to prosta droga do egzekucji. Bezsprzecznie zostając naszym Klientem, zyskujesz pewność, że nawet w razie przegranej zrobimy wszystko, aby do tego nie doszło. Niewątpliwie pozwana o zapłatę przez Efficenter, nie musi martwić się o to, co stanie się z pozwanym długiem. Ponieważ nasz mecenas skutecznie wykazał niezasadność podniesionego roszczenia, sąd wydał wyrok oddalający. W związku z tym, w tym przypadku uprawomocnienie wyroku zadziała na korzyść Klientki i definitywnie zakończy tę sprawę

Powód: Efficenter Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu:
2.188,62 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Pamiętaj, że uprawomocnienie wyroku to prosta droga do egzekucji komorniczej

Uprawomocnienie wyroku to prosta droga

Nie ma, co płakać nad rozlanym mlekiem i kiedy przegrasz proces o zapłatę, rób wszystko, aby uniknąć komornika. Istotnie zgadzamy się, że uprawomocnienie wyroku to prosta droga do egzekucji, ale jednak nasi Klienci jej unikają.  Przede wszystkim w żadnym wypadku będąc pod presją, nie zaciągaj nowej pożyczki na spłatę zasądzonych kwot z wyroku. Z pewnością to nie ten kierunek i w ten sposób nigdy nie wyjdziesz z długów. Oczywiście najsensowniejsze i właściwe rozwiązanie takiej sytuacji, to szybkie podjęcie dialogu z wierzycielem. Chociaż tego typu rozmowy nie należą do najłatwiejszych, mamy i w tym zakresie dużo sukcesów.

Niewątpliwie uprawomocnienie wyroku to prosta droga do egzekucji komorniczej. Z pewnością wierzyciel nie omieszka wystąpić do sądu o nadanie klauzuli wykonalności. Istotnie wówczas w rękach tytuł wykonawczy, który pozwala na przekazanie sprawy komornikowi. Oczywiście prowadzona egzekucja wiąże się z ponoszeniem przez dłużnika dodatkowych kosztów, które nie są wcale takie małe. Jak łatwo można wywnioskować, wówczas wysokość zadłużenia dużo wzrasta i jeszcze bardziej pogarsza się nasza sytuacja. Dlatego zachęcamy Cię do nawiązania współpracy z naszą kancelarią oddłużeniową, ponieważ dzięki niej nie narazisz się na tego typu konsekwencje.

Każdy, kto nie płaci terminowo zaciągniętych zobowiązań finansowych, zapewne boleśnie odczuje tego skutki. Niespłacone, przeterminowane długi najczęściej po nieudanej windykacji trafiają do sądów, które na podstawie twierdzeń pozywających zasądzają dochodzone roszczenia. W związku z tym, uprawomocnienie wyroku to prosta droga, aby jeszcze bardziej skomplikować sobie sytuację finansową. Istotnie nie broniąc się przed pozwem o zapłatę, nie podejmując w odpowiednim momencie negocjacji z wierzycielem, skazujemy się na ponoszenie kosztów egzekucyjnych. Oczywiście tego wszystkiego możesz uniknąć, zostając Klientem naszej kancelarii prawnej, która specjalizuje się w oddłużaniu.

Reprezentujemy w sądzie pozwaną przez Efficenter i wygrywamy spór o zapłatę

Uprawomocnienie wyroku to prosta droga do egzekucji komorniczej, jednak nie w przypadku Pani Mai. Istotnie pozwana przez Efficenter ani myślała poddać sprawę walkowerem, a na dodatek broniła się z pomocą najlepszej kancelarii oddłużeniowej. W rezultacie podważyliśmy zasadność całego roszczenia i wnieśliśmy solidnie uargumentowany sprzeciw od nakazu zapłaty. Oczywiście wygraliśmy ten proces, co potwierdza wyrok zamieszczony poniżej.


Oddłużanie firm – jak uniknąć bankructwa?

Prowadzenie firmy zawsze wiąże się z ryzykiem, a w ostatnim czasie wielu przedsiębiorców boryka się ze skutkami inflacji i rosnącymi cenami energii. Problemy z firmowymi finansami mogą też wynikać z podejmowania złych…

Kancelaria oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego. Wygrana z Santander

Łukasz Białkowski jest założycielem jednej z największych kancelarii oddłużeniowych w Polsce. Bez wątpienia ma na swoim koncie dziesiątki tysięcy osób, którym pomógł wyjść z długów. Jedną z nich jest pozwany przez Santander…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Uprawomocnienie wyroku to prosta droga

Inna wygrana sprawa z Efficenter:

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget