Pozew od Efficenter

Po zakupie wierzytelności przez wierzyciela wtórnego, sprawa długu naszego Klienta nabrała tempa. Oczywiście najpierw była intensywna windykacja, które nie ustała nawet w trakcie trwania procesu. Niewątpliwie pozew od Efficenter na kwotę 615,90 zł, nie sprawił, że pozwany odpuścił obronę. Z pewnością Pan Edward chce wyjść z długów, dlatego właściwe reaguje na każdy doręczony pozew. Bez wątpienia w jego przypadku każda oddalona przez sąd kwota, ma ogromne znaczenie.  Chociaż ktoś inny zapłaciłby kwoty z tego nakazu, jednak u nas zajmujemy się każdym roszczeniem powoda. Przede wszystkim w naszej kancelarii całościowe oddłużanie obejmuje wszystkie sprawy, a nie tylko te, gdzie dług jest duży. Dlatego też tak samo sumiennie działaliśmy w prezentowanej dzisiaj sprawie, jak na przykład w takiej na kilkadziesiąt tysięcy złotych. W rezultacie sąd oddalił w całości powództwo Efficenter.

Powód: Efficenter Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 615,90 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Broń się w sądzie bez względu na to, przez kogo zostałeś pozwany

Podejmując decyzję o oddłużaniu, trzeba założyć, że tym procesem zostaną objęte wszystkie sprawy. Niewątpliwie wybiórcze traktowania długów, nie przyniesie oczekiwanego rezultatu. Z pewnością takie podejście nie jest właściwe i wygląda, jak zamiatanie problemów pod dywan. Ze względu na to, że zajmując się sprawami Klienta, dążymy do całkowitego oddłużenia, musimy mieć wgląd do wszystkiego. Oczywiście robimy analizę pod kontem trudniejszych i łatwiejszych spraw, ale nigdy nie traktujemy ich kwotowo. A i tutaj czasami ta z pozoru łatwiejsza może potem wymagać o wiele większych nakładów pracy. Bez wątpienia oddłużanie jest jak żywy organizm i nigdy nie wiemy, co może się wydarzyć. Dlatego broń się w sądzie przed wszystkimi pozwami o zapłatę.

Pozew od Efficenter stał się bezużyteczny

I mamy to. Oczywiście pozew od Efficenter stał się zwykłymi kartkami papieru. Skutecznie wnieśliśmy sprzeciw, a sąd oddalił powództwo wierzyciela wtórnego.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 61
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pozew od Efficenter

Inna ostatnio wygrana sprawa z Efficenter:

Pozew od Efficenter