Interesuje Cię kredyt na oddłużenie? Skonsultuj się z nami

8 października 2023 przez  - Portal Dłużnika

Obecnie zdecydowana większość z nas posiada zobowiązania wobec banków. Istotnie nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ dzięki różnym kredytom możemy iść do przodu. Bez wątpienia należy zachować umiar w ich zaciąganiu, ponieważ przekredytowanie może skończyć się katastrofą finansową. Niewątpliwie wpadniecie w długi, których spłaty nie możesz udźwignąć, przysporzy wielu trosk, których po prostu mogłeś uniknąć. W związku z tym, kiedy znajdujesz się w nieciekawej sytuacji i interesuje Cię kredyt na oddłużenie, zanim do weźmiesz skonsultuj się z nami. Z pewnością eksperci od oddłużania z Portalu Dłużnika, ocenią Twoją kondycję i wyznaczą właściwy kierunek. Jak pokazuje prezentowana dzisiaj sprawa z mBankiem, tego typu finansowanie może wylądować w sądzie. Oczywiście tym razem to nasz mecenas w imieniu Klienta, dochodził zapłaty od banku. W rezultacie wniesionym pozwem dochodziliśmy zapłaty 73.900,40 zł. W wyniku podjętych działań prawnych tak sąd rejonowy jak i apelacyjny uznał nasze roszczenie w całości.  

Pozwany: mBank S.A.
Wartość przedmiotu sporu:
72.910,40 zł
Zadanie:
Wniesienie pozwu o zapłatę, obrona procesowa w sądzie II instancji
Uzyskany efekt:
Sąd oddala w całości apelację mBanku, brak odsetek, brak kosztów procesów

Masz długi i interesuje Cię kredyt na oddłużenie? Zanim go zaciągniesz, zasięgnij specjalistycznej porady prawnej

Interesuje Cię kredyt na oddłużenie

Doradztwo finansowe nie jest sztuką dla sztuki. Niewątpliwie dzięki profesjonalnemu wsparciu ekspertów, wielu konsumentów podejmuje właściwe decyzje. Bezsprzecznie właściwie prowadzona polityka finansowa, pozwala uniknąć długów ze spłatą, których sobie nie poradzimy. Dlatego tak ważne dla naszego spokoju i komfortu życia jest to, aby zawsze działać w pragmatyczny sposób. Istotnie specjaliści w oddłużaniu z naszej kancelarii prawnej realnie ocenią Twoją sytuację i zaproponują najlepsze z możliwych rozwiązań. W związku z tym, jeżeli interesuje Cię kredyt na oddłużenie, nie podejmuj pochopnie decyzji o jego zaciągnięciu. Z pewnością jesteśmy po to, aby zapobiec dalszemu zadłużaniu i pomóc Ci wyjść z posiadanych już długów. W wyniku podejmowanych przez nas czynność, naprawdę zaczniesz redukować swoje zadłużenie. Przede wszystkim zapamiętaj, że wsparcie specjalistów takich jak nasi, skutecznie zaradzi Twoim kłopotom.

Nie zawsze to, co wydaje się nam pomoce, rzeczywiście takim jest. Istotnie, gdy masz długi i interesuje Cię kredyt na oddłużenie, oznacza to, że Twoje finanse są już w opłakanym stanie. Chociaż jeszcze masz BIK bez negatywnych wpisów i bank może udzielić takiego finansowania, zastanów się czy warto iść w kolejny dług. Niewątpliwie w naszej ocenie warto skupić się na już posiadanych długach i nie brnąć w kolejne. Dlatego, kiedy interesuje Cię kredyt na oddłużenie, skorzystaj najpierw z naszej konsultacji prawnej. Z pewnością dokładna i kompleksowa analiza sytuacji, pozwoli na ustalenie faktycznego stanu. Bez wątpienia nasi Klienci nie sięgają już po kolejne finansowania i dzięki profesjonalnej pomocy prawnej w oddłużaniu z sukcesem wychodzą z długów.

Pozywamy mBank o zapłatę 73.900,40 zł i wygrywamy proces

Jesteśmy niezmiernie zadowoleni, że nasz Klient odzyska tak dużą kwotę od mBanku. Istotnie tutaj zadziałaliśmy procesowo i wnieśliśmy do sądu pozew o zapłatę. Chociaż mBank wniósł apelację od wyroku sądu rejonowego, nic nie zdziałał,. W rezultacie sąd II instancji także opowiedział się po stronie naszego Klienta.


Zobacz: Długi firmowe to poważny problem

Bywa, że prowadzona przez nas działalność gospodarcza, nie idzie w takim kierunku jak byśmy sobie tego życzyli. Bezsprzecznie długi firmowe to poważny problem, który naprawdę ma niekorzystny wpływ na wszystkie sfery naszego…

Zobacz też: Dobry prawnik od długów odzyska wpłaty za refinansowania

Czy wiesz, że opłaty, które pobierają firmy pożyczkowe za odraczanie terminu spłaty udzielonej pożyczki, są im nienależne? Dlatego tylko dobry prawnik od długów z naszej kancelarii oddłużeniowej odzyska wpłaty, których dokonywałeś na…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Interesuje Cię kredyt na oddłużenie

Inna wygrana sprawa z mBank:

Interesuje Cię kredyt na oddłużenie

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget