Długi firmowe to poważny problem

8 października 2023 przez  - Portal Dłużnika

Bywa, że prowadzona przez nas działalność gospodarcza, nie idzie w takim kierunku jak byśmy sobie tego życzyli. Bezsprzecznie długi firmowe to poważny problem, który naprawdę ma niekorzystny wpływ na wszystkie sfery naszego życia. Istotnie, kiedy Pan Norbert podczas rozmowy z naszym mecenasem wspominał czasy przez długów, aż miał łzy w oczach. Przede wszystkim należy zaznaczyć, że jego sytuacja pogarszała się powoli i mężczyzna miał cały czas nadzieję, że nowe kredyty i pożyczki skutecznie mu pomogą. Chociaż robił, co mógł, zadłużenie ciągle rosło, aż wszystko stanęło na głowie. Niewątpliwie to, że sprawy zaczęły trafiać do sądu, zmobilizowało go do skorzystania z naszej specjalistycznej pomoc prawnej w oddłużaniu. Istotnie ta prezentowana dzisiaj z powództwa Prokura jest pokłosiem niezamkniętego kredytu bankowego. Oczywiście po tym, jak zajęliśmy się oddłużaniem naszego Klienta, jego sytuacja już zauważalnie uległa znaczącej poprawie. W rezultacie powództwo Prokura zostało w całości oddalone przez sąd.      

Powód: Prokura NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu:
11.467,17 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Długi firmowe to poważny problem, który pomożemy rozwiązać

Długi firmowe to poważny problem

Dopóty dzban wodę nosi, dopóki się ucho nie urwie. Oczywiście proszą Państwa to przysłowie idealnie pasuje do sytuacji naszych Klientów. Z pewnością wielu z nich ponosi teraz konsekwencje swoich nieprzemyślanych, nietrafionych decyzji. Istotnie nie ma tutaj większego znaczenia czy dotyczą one osób fizycznych, czy tych prowadzących działalność gospodarcza. Bez wątpienia długi firmowe to poważny problem, który nie może zostać pozostawiony sam sobie.  Przede wszystkim należy mieć świadomość, że i z nich można skutecznie wyjść bez ogłaszania upadłości. Z pewnością ta forma oddłużania jest najbardziej powszechna u przedsiębiorców, ale w naszej kancelarii stosujemy ją w ostateczności. Dlatego tak ważna jest rozmowa z zadłużonym i analiza jego sytuacji. Godnym uwago jest fakt, że podejmowane przez nas czynności oddłużeniowe, mają odniesienie do faktycznego stanu finansowego danego Klienta.

Sytuacja zaczyna Cię przerastać i zdajesz sobie sprawę, że kondycja Twojej działalności gospodarczej jest naprawdę nieciekawa. Niewątpliwie odczuwasz bardzo mocno, że długi firmowe to poważny problem, który rujnuje Twoje życie. Oczywiście nie musisz skazywać się na życie z tym balastem i możesz skorzystać z naszej profesjonalnej, specjalistycznej pomocy prawnej w oddłużaniu. Bez wątpienia zajmiemy się Twoim oddłużaniem i pokierujemy nim tak, abyś jak najszybciej wrócił do finansowej równowagi.   

Oczywiście musisz pamiętać, że długi firmowe to poważny problem, jednak z naszą pomocą możesz nad wszystkim zapanować. W związku z tym walcz i nie poddawaj się, a przemyślane i zaplanowane przez nas oddłużanie, przyniesie wymierne efekty. Zatem chcesz wrócić do życia bez długów? Z pewnością nasi eksperci sprawią, że znowu na Twojej twarzy zagości uśmiech.

Reprezentujemy Klienta w sprawie z powództwa Prokura i wygrywamy proces w sądzie

Pan Norbert zrozumiał, że długi firmowe to poważny problem i dlatego zwrócił się do naszej kancelarii po pomoc prawną. Oczywiście po przeprowadzeniu całościowej analizy, ustaliliśmy najkorzystniejszy dla Klienta plan oddłużania. W rezultacie działamy i zamknęliśmy kolejną sprawę o długi. W wyniku podjętej obrony, sąd wydał wyrok oddalający całe powództwo Prokura.


Zobacz: Oddłużanie długów to nasza specjalność

Każdego dnia dziesiątki zadłużonych przekonuje się, że oddłużanie długów to nasza specjalność. Istotnie działamy w tej branży już prawie 20 lat i posiadamy naprawdę ogromną wiedze i doświadczenie. Oczywiście z naszych zasobów…

Zobacz też: Profesjonalne firmy pomagające w oddłużaniu

Profesjonalne firmy pomagające w oddłużaniu, charakteryzują się tym, że trwają przy Kliencie do zakończenia sprawy. Oczywiście perfekcyjnie prowadzą je także pod względem prawnym, dbając o interesy zadłużonych. Bez wątpienia na taką pomoc…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Długi firmowe to poważny problem

Inna wygrana z Prokura NSFIZ:

Długi firmowe to poważny problem

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget