Pozabankowe pożyczki bez zdolności kredytowej to droga w długi

5 października 2023 przez  - Portal Dłużnika

Podmioty rynku finansowego, które udzielają pożyczek nastawione są na duży zysk. Istotnie nie dbają o interesy swoich Klientów i obciążają ich wysokimi opłatami. Z pewnością pozabankowe pożyczki bez zdolności kredytowej należą właśnie do tego typu zobowiązań. Ponieważ Pan Leszek miał ich kilkanaście, jego sytuacja nie wyglądała kolorowo. Bez wątpienia wszystko zaczęło się zmieniać dopiero wówczas, kiedy nawiązał współpracę z naszą kancelarią oddłużeniową. Istotnie odebrany sądowy nakaz zapłaty wydany na rzecz Invest Incaso, zmobilizował mężczyznę do podjęcia odpowiednich kroków. Przede wszystkim nie czekał na cud, tylko umówił się na konsultację prawną w naszej kancelarii. Chociaż bardzo się bał, zdał się na nasz profesjonalizm i umiejętności w oddłużaniu. Oczywiście tak pokierowaliśmy obroną, że podniesione przez nas argumenty, nie mogły zostać podważone przez pozywającego. W rezultacie został wydany wyrok oddalający w całości powództwo Invest Incaso.       

Powód: Invest Incaso S.A. Sp.k.
Wartość przedmiotu sporu:
7.601,48 zł
Zadanie:
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt:
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Pozabankowe pożyczki bez zdolności kredytowej nie pomogą wyjść z długów

Pozabankowe pożyczki bez zdolności kredytowej

Nie łudź się, że pozabankowe pożyczki bez zdolności kredytowej pozwolą Ci wyjść z długów. Bezsprzecznie zaciągając tego typu finansowania, sam odbierasz sobie szansę na oddłużenie. Istotnie dokładając sobie, co rusz nowe zobowiązanie, zaciskasz pętlę zadłużenia, która niebawem postawi Cię pod ścianą. Godnym uwagi jest fakt, że osoby borykające się z długami przez długi czas wierzą, że same poradzą sobie z kłopotami. Niewątpliwie trwając w takim przekonaniu, tylko pogrążają się jeszcze bardziej, a ich długi rosną z tygodnia na tydzień. Ponieważ dokładają sobie kolejne zobowiązania, nie mają szansy, aby redukować istniejący dług. Dlatego tak ważna jest rozmowa z mecenasem, który zna się na oddłużaniu. Istotnie właśnie ten krok sprawia, że dłużnik zaczyna rozumieć, jakie popełniał błędy. Bez wątpienia uzyskane informacje otwierają oczy i w końcu pozwalają na podjęcie właściwej decyzji. Na szczęście coraz więcej zadłużonych korzysta z naszej specjalistycznej pomocy prawnej i dzięki temu wychodzą z długów.

Nie pozwalają wmawiać sobie, że kolejne zaciągnięte zobowiązanie, pozwoli zapanować nad długami. Istotnie nie ma nic gorszego niż wierzenie w zapewnienia firm pożyczkowych, że ich finansowanie jest drogą do oddłużenia. Bez wątpienia pozabankowe pożyczki bez zdolności kredytowej są bardzo drogie i ekstremalnie obciążają nasz budżet. A w sytuacji, kiedy już posiadamy długi, których nie jesteśmy w stanie spłacić, prowadzą do eskalacji problemów finansowych. Dlatego w chwili zachwiania płynności finansowej nie zdawaj się na firmy pożyczkowe. Oczywiście to mecenasi z naszej kancelarii oddłużeniowej udzielą Ci prawdziwej pomocy, dzięki której naprawdę będziesz redukował swoje długi. Więc nie zwlekaj i skontaktuj się z Portalem Dłużnika.

Invest Incaso pozywa o zapłatę. Bronimy naszego Klienta i wygrywamy proces o zapłatę

Podejmując się obrony Pana Leszka wiedzieliśmy, że bardzo na nas liczy. Istotnie znajdował się w tragicznej sytuacji, a my postanowiliśmy mu pomóc. Oczywiście reprezentując Klienta w sprawie z powództwa Invest Incaso, wytoczyliśmy najcięższe działa. W wyniku wniesionego sprzeciwu od nakazu zapłaty, sędzia oddalił całe powództwo Invest Incaso.


Zobacz: Sprzedaż długów przez parabanki to częste zjawisko

Cesje wierzytelności, czyli nazywając to prościej sprzedaż długów przez parabanki to częste zjawisko, z którym spotykamy się każdego dnia, broniąc naszych Klientów. Istotnie nie inaczej było w prezentowanej dzisiaj sprawie z powództwa…

Zobacz też: Prowadzimy oddłużanie osób fizycznych

Pozwany prze fundusz sekurytyzacyjny EOS o zapłatę 13.962,31 zł, zwrócił się do nas po pomoc prawną. Oczywiście doskonale wiedział, że prowadzimy oddłużanie osób fizycznych i mamy w tym zakresie ogromne doświadczenie. Dlatego…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pozabankowe pożyczki bez zdolności kredytowej

Inna wygrana sprawa z Invest Incaso:

Pozabankowe pożyczki bez zdolności kredytowej

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget