Wszyscy dłużnicy Warszawa! Z długami nie jesteście sami!

3 października 2023 przez  - Portal Dłużnika

Wszyscy dłużnicy Warszawa – skontaktujcie się z Kancelarią Oddłużeniową i odzyskajcie kontrolę nad swoim życiem! Działamy na terenie całego kraju!

Powód: VPF III NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu: 7.193,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Czy kiedykolwiek czuliście się przytłoczeni przez górę zadłużeń?

Wszyscy dłużnicy Warszawa

Jeśli tak, to nie musicie dłużej cierpieć! Z Kancelarią Oddłużeniową znajdziecie wyjście z tej trudnej sytuacji. Kancelaria Oddłużeniowa jest gotowa pomóc wam w odzyskaniu kontroli nad waszym życiem finansowym. Odzyskajcie spokój i poczucie bezpieczeństwa, a także uwolnijcie się od ciężaru długów!

Zarządzanie własnymi finansami to nie lada wyzwanie, które może przynieść niepożądane konsekwencje, w tym duże długi. Często zaczyna się niewinnie od niewielkich zobowiązań, które z czasem gromadzą się i stają się nie do opanowania. Może to wynikać z nieodpowiedzialnych decyzji zakupowych, straty pracy, rozpadu związku czy innych życiowych trudności. Niezależnie jednak od przyczyny, istnieje rozwiązanie!

Portal Dłużnika to nie tylko nazwa, to także Kancelaria Oddłużeniowa, która pomaga osobom zmagającym się z niemożliwym do spłacenia długiem. Jeśli doskwiera wam poczucie bezradności i niepewności co do przyszłości finansowej, skontaktujcie się z profesjonalistami, którzy mają doświadczenie i wiedzę, aby wam pomóc.

Kancelaria Oddłużeniowa jest zespołem ekspertów, którzy specjalizują się w negocjacjach z wierzycielami oraz udzielaniu pomocy w procesie oddłużania. To zdecydowanie najbezpieczniejsze rozwiązanie dla osób borykających się z trudnościami finansowymi.

Wszyscy dłużnicy Warszawa wiedzą, jak stresujące i przytłaczające może być utrzymywanie stałego kontaktu z wierzycielami

Codzienne telefony, pisma i monity przypominające o niespłaconych długach mogą prowadzić do chronicznego stresu i wpływać negatywnie na wasze zdrowie psychiczne i fizyczne. Dlatego warto skorzystać z profesjonalnej pomocy, która odciąży was od tych nieprzyjemnych obowiązków.

Wszyscy dłużnicy Warszawa

Kancelaria oddłużeniowa oferuje pakiet usług, który obejmuje analizę waszej sytuacji finansowej, negocjacje z wierzycielami oraz opracowanie indywidualnego planu oddłużania. Przejęcie kontroli nad swoją sytuacją finansową to radość, która przynosi ulgę i nadzieję na lepszą przyszłość.

Eksperci z Kancelarii Oddłużeniowej zdają sobie sprawę, że każdy przypadek jest różny i dlatego stosują indywidualne podejście do waszych potrzeb. Wasz specjalista z Kancelarii Oddłużeniowej będzie pracował razem z wami, opracowując najlepsze rozwiązania, które będą dostosowane do waszej unikalnej sytuacji.

Czy macie wątpliwości dotyczące takiego rozwiązania? Nie musicie się obawiać! Portal Dłużnika to zaufana i renomowana Kancelaria, która ma na swoim koncie liczne sukcesy w oddłużaniu klientów. Ich profesjonalizm i skuteczność daje pewność, że jesteście w dobrych rękach.

Nie czekajcie dłużej i skontaktujcie się z nami już dziś! Przełamcie błędne koło zadłużeń i ruszcie na spotkanie z nowym życiem pełnym możliwości. Kancelaria oddłużeniowa pomoże Wam znów cieszyć się wolnością finansową i spokojem ducha.

Niech wasze życie znów nabierze blasku, a ważne decyzje nie będą utrudniane przez troski związane z długami! Wszyscy dłużnicy Warszawa, skontaktujcie się z Kancelarią Oddłużeniową i oddajcie swoje problemy w ręce specjalistów. Dzięki nim uwolnicie się od ciężaru długów i otworzycie nowe drzwi dla siebie i dla waszej przyszłości!

Wszyscy dłużnicy Warszawa! Pomożemy Wam znaleźć drogę do odzyskania kontroli nad własnym życiem finansowym!

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasz Białkowskiego

Znaleźliśmy drogę do wolności finansowej dla jednego z naszych Klientów, który mieszka w Warszawie. Jak doskonale wiecie, jesteśmy Kancelarią Oddłużeniową w Łodzi ale działamy na terenie całego kraju. Pan Marcin z Warszawy stwierdził, że skontaktuje się z nami w sprawie swojego problemu chwilówkowego. Bardzo dobrze zrobił. Swojej decyzji absolutnie nie żałuje. W momencie, kiedy otrzymał sądowy nakaz zapłaty z Sądu Rejonowego jego świat się zawalił. Wiedział przecież, że sam tego tematu nie udźwignie. W jego imieniu stworzyliśmy sprzeciw od nakazu zapłaty i wysłaliśmy go do Sądu. Sąd oddalił powództwo a my możemy pochwalić się kolejną wygraną sprawą. Czy takie informacje nie są przyjemne?


Zobacz: Umorzenie etapu windykacyjnego zmieni Twoje życie

Umorzenie etapu windykacyjnego jest kolejnym etapem procesu postępowania windykacyjnego, który ma na celu zakończenie procesu i umożliwienie dłużnikowi rozpoczęcia nowego etapu w swoim życiu. To decyzja, która może mieć duże konsekwencje dla…

Zobacz też: Sprzeciw od nakazu zapłaty w sprawie z Ultimo Portfolio Investment

Sprzeciw od nakazu zapłaty w sprawie z Ultimo sprawił, że Pozwana mogła wdać się w merytoryczny spór. Gdyby poddała sprawę walkowerem, miałaby wówczas do zapłaty 9.295,34 zł z samej pretensji głównej. Do…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Wszyscy dłużnicy Warszawa

Inna wygrana z VPF III NSFIZ:

Wszyscy dłużnicy Warszawa

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget