Pomoc w oddłużaniu z Kancelarią

27 września 2023 przez  - Portal Dłużnika

Pomoc w oddłużaniu z Kancelarią Oddłużeniową w Łodzi jest na wagę złota. Pomagamy każdemu, kto potrzebuje uporać się ze swoim życiowym koszmarem, jakim jest zadłużenie. Długi powodują, że człowiek nie jest w stanie racjonalnie myśleć. Spędzają sen z powiek. Nie dają chwili oddechu. Czy to wszystko rzeczywiście jest konieczne? Oczywiście, że nie. Pomoc w oddłużaniu z Kancelarią jest niesamowitym przeżyciem. Jeśli tylko chcecie być wolni i czuć, że życie bez długów jest możliwe, to proponujemy skontaktować się z nami. Uważamy, że każdy zasługuje na bycie szczęśliwym człowiekiem. Każdy zasługuje na pomoc. Zadłużenie w obecnych czasach nie jest czymś tragicznym. Sytuacja życiowa każdego człowieka potrafi się zmienić, jak w kalejdoskopie. Nie zawsze na wszystko mamy wpływ.

Powód: Profi Center Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 2.715,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Długów nie należy się wstydzić. Z długami trzeba walczyć

Pomoc w oddłużaniu z Kancelarią

Nie jesteśmy w stanie opisać słowami, ile osób dziennie prosi nas o pomoc. Nie jest to realne. Coraz więcej ludzi się gubi w swoich zobowiązaniach. W pewnym momencie nie jesteśmy w stanie nawet ich spłacać. Droższe życie powoduje, że każdy wcześniej, czy później znajdzie się w pułpace zadłużenia. Tak też było w przypadku naszego Klienta. Młody człowiek, który dopiero co założył rodzinę miał już problemy finansowe. Stracił pracę. Miał sporo zobowiązań ale oczywiście nie zostawiliśmy go samemu sobie tylko wzięliśmy się za jego sprawy. Prowadziliśmy je od samego początku do końca. Nie daliśmy długom wygrać! Wiedzieliśmy, że musimy z nimi walczyć aby ten młody człowiek mógł się jeszcze nacieszyć życiem i swoją świeżo założoną rodziną. Pomoc w oddłużaniu z Kancelarią w jego przypadku polegała zarówno na złożeniu sprzeciwu od nakazu zapłaty, jak również na negocjacjach z wierzycielami. Sąd I Instancji przesłał Klientowi 3 nakazy zapłaty. Zaczęliśmy wszystko analizować krok po kroku i doszliśmy do upragnionego celu.

Poniżej przedstawiamy wyrok Sądu I Instancji, w którym to Sąd oddalił powództwo w całości. Młody człowiek mógł odetchnąć z ulgą. Brak kosztów procesu oraz brak odsetek.

Jak widać, z długami warto walczyć. Nie można ich zostawić z boku i patrzeć, jak rujnują nam życie. Jeśli nie jesteście w stanie sami pokonać drogi aby pozbyć się długów, to proponujemy pomoc w oddłużaniu z Kancelarią. Jesteśmy skuteczni i profesjonalni. Znamy się na długach i mamy w swojej Kancelarii prawdziwe Gwiazdy, które widoczne są gołym okiem na niebie i co najważniejsze znają się na oddłużaniu.


Zobacz: Sprzeciw od nakazu zapłaty w EPU

Sprzeciw od nakazu zapłaty w EPU to standardowy krok, który ma prowadzić każdą zadłużoną osobę do wolności finansowej. Jak w ogóle taki sprzeciw napisać i po co? EPU to Elektroniczne Postępowanie Upominawcze…

Zobacz też: Zapętlenie długów. Jak tego uniknąć?

Zapętlenie długów było przyczyną niewypłacalności Pani Amelii. W związku z tym, całkowita utrata płynności finansowej, spowodowała, że kobieta nie mogła wywiązywać się z płatności na zaciągniętych zobowiązaniach. Przede wszystkim złamała żelazną zasadę…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pomoc w oddłużaniu z Kancelarią

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget