Najlepsza pomoc przy oddłużaniu tylko dla Ciebie

27 września 2023 przez  - Portal Dłużnika

Najlepsza pomoc przy oddłużaniu to specjalność Kancelarii Oddłużeniowej. Nie zwlekaj i skorzystaj z naszych usług. Nasza firma jest gotowa wesprzeć Cię w trudnych sytuacjach finansowych, abyś mógł odzyskać swoją wolność i spokój ducha. Czy czujesz się przytłoczony zalegającymi długami? Czy masz problemy z uregulowaniem swoich zobowiązań? Nie jesteś sam! Wielu ludzi na całym świecie zmaga się z problemem długów, ale istnieją sposoby, które mogą pomóc Ci wyjść z tej trudnej sytuacji.

Powód: Svea Ekonomi Cyprus Ltd.
Wartość przedmiotu sporu: 
6.317,00 zł
Zadanie: 
Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: 
Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Nasza Kancelaria Oddłużeniowa specjalizuje się w pomocy osobom zadłużonym i oferuje kompleksowe wsparcie w procesie oddłużania. Zaufało nam już wielu klientów, którzy przekonali się, że nasze usługi są skuteczne i profesjonalne. Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy posiadają wiedzę i umiejętności potrzebne do skutecznego rozwiązania Twoich problemów finansowych.

Dlaczego warto skorzystać z naszej pomocy?

Przede wszystkim dlatego, że oddłużanie może być skomplikowanym procesem, wymagającym znajomości przepisów prawnych i odpowiednich strategii. Nasz zespół doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że każda sytuacja zadłużeniowa jest inna i wymaga indywidualnego podejścia. Dlatego też, opracowujemy spersonalizowane plany oddłużania, uwzględniając Twoje konkretne problemy i potrzeby.

Potrzebuję pomocy w sprawie mojego zadłużenia

Niezależnie od tego, czy jesteś osobą fizyczną czy przedsiębiorcą, nasza Kancelaria Oddłużeniowa może Ci pomóc. Oferujemy kompleksowe porady i wsparcie w negocjacjach z wierzycielami. Naszym celem jest osiągnięcie jak najkorzystniejszych warunków spłaty długów dla Ciebie oraz uzyskanie porozumienia z wierzycielami, które pozwoli Ci na odzyskanie finansowej równowagi.

Pamiętaj, że oddłużanie nie musi być bolesnym procesem. Dzięki naszym usługom możesz uniknąć upadłości konsumenckiej, która często niesie za sobą przykre konsekwencje dla Twojej historii kredytowej. Działamy szybko, skutecznie i dyskretnie, dbając o Twoje dobro. Nasza Kancelaria Oddłużeniowa rozwieje Twoje obawy i pomoże Ci znaleźć wyjście z trudnej sytuacji.

Nie trać więcej czasu i energii na bezowocne próby samodzielnego oddłużenia. Skorzystaj z naszych usług i daj sobie szansę na nowy początek. Już teraz możesz zacząć działać! Skontaktuj się z nami i umów na bezpłatną konsultację. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i przeprowadzą Cię przez cały proces oddłużania.

Najlepsza pomoc przy oddłużaniu to nasza specjalność i z pasją podejdziemy do Twojej sprawy. Niezwłocznie zareagujemy na Twoje zgłoszenie i skutecznie zadbamy Twoje interesy. Wiemy, że odzyskanie finansowej niezależności może być trudne, ale nie jest to niemożliwe. Zaufaj nam i pozwól nam pomóc Ci w tej trudnej drodze. Zapewniamy Ci, że nie będziesz żałować swojej decyzji. Dogadamy się z Twoimi wierzycielami, złagodzimy Twoje długi i przywrócimy Ci spokój ducha.

Nie zwlekaj! Skontaktuj się z nami już dziś i rozpocznij swoją podróż do finansowej wolności. Nasza Kancelaria Oddłużeniowa czeka na Ciebie!

Najlepsza pomoc przy oddłużaniu Klienta i kolejna wygrana sprawa w Sądzie!

Nasza skuteczna pomoc przy oddłużaniu Klienta okazała się wiśnią na torcie! Zadłużony Klient pozwany przez Sąd I Instancji mógł z pewnością na nas polegać, ponieważ wygraliśmy jego sprawę.


Zobacz: Oddłużanie z pożyczek chwilówek

Profesjonalne oddłużanie z pożyczek chwilówek jest zdecydowanie jedną z wielu mocnych stron Kancelarii Oddłużeniowej. Wiemy, jak ważny jest spokój psychiczny dla Klientów. Wiemy, że długi potrafią być przytłaczające dlatego oferujemy swoją pomoc…

Zobacz też: Sądy ograniczają powództwa Profi Credit

Kolejne sprawy procesowe z Profi Credit za nami i zapadają w sądach wyroki ograniczające powództwa firmy pożyczkowej. Od Klientów naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika dochodzono zapłaty 26.204,66 zł, 19.736,65 zł i 18.881,30…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Najlepsza pomoc przy oddłużaniu

Inna wygrana z Svea Ekonomi Cyprus:

Najlepsza pomoc przy oddłużaniu

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget