Pożyczka z komornikiem dostępna online to zły pomysł

Zdajemy sobie sprawę, że osoba, która wpadła w długi, robi wszystko, aby samodzielnie poradzić sobie z powstałym kłopotem. Niewątpliwie najczęściej podejmuje niewłaściwe kroki zaradcze, które prowadzą do jeszcze większych problemów. Istotnie Panią Iwonę dosłownie dobiła pożyczka z komornikiem dostępna online, którą zaciągnęła. Przede wszystkim to drogie zobowiązanie pod zastaw, nie pomogło jej wyjść z długów, tylko spowodowało wzrost zadłużenia. W związku z tym, kolejne sprawy zaczęły trafiać do sądu i groziła jej egzekucja następnego długu. Z pewnością to, że zwróciła się do Portalu Dłużnika po pomoc w oddłużaniu, wszystko zmieniło. Niewątpliwie Klientka przestała się zadłużać, a my zajęliśmy się jej sprawami. W rezultacie sytuacja finansowa kobiety poprawia się, a my skutecznie bronimy ją przed pozwem Ultimo Portfolio Investment.      

Powód: Ultimo Portfolio Investment S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 1.410,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Pożyczka z komornikiem dostępna online nie pomoże Ci wyjść z długów

Posiadanie długów nie jest powodem do dumy. Z pewnością nie chwalimy się wszem i wobec ile mamy kredytów, pożyczek i jak radzimy sobie z ich spłatę. Oczywiście wszystko jest dobrze, kiedy nie mamy trudności z regulowaniem zaciągniętych zobowiązań.  Niewątpliwie sytuacja komplikuje się, gdy zaczynają się opóźnienia w spłatach. Bez wątpienia świadczy to o tym, że nasza kondycja finansowa nie jest najlepsza. W związku z tym, już na tym etapie powinniśmy skorzystać z porady u doradcy, który specjalizuje się w oddłużaniu. Przede wszystkim nie dopuśćmy do tego, aby dług trafił do egzekucji. Niestety często tak się dzieje i wówczas zadłużonemu wydaje się, że pożyczka z komornikiem dostępna online, pomoże mu rozwiązać problem. Reasumując, masz kłopoty finansowe, zwróć się po pomoc do Portalu Dłużnika.

Bronimy pozwaną przez Ultimo Portfolio Investment z wygrywamy proces

Klientka nie poddaje się i z nasza pomocą wychodzi z długów. W wyniku wniesionego sprzeciwu od nakazu zapłaty, sąd oddalił powództwo Ultimo.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pożyczka z komornikiem dostępna online

Inna ostatnio wygrana sprawa z Ultimo:

Pożyczka z komornikiem dostępna online