Pozew przeciwko LoanMe

Wielokrotnie w naszych artykułach piszemy, że działamy kompleksowo, prowadząc proces oddłużania. Z pewnością pozew przeciwko LoanMe i odzyskanie niezasadnie pobranych opłat, pozwali Panu Zygmuntowi na budowanie zaplecza finansowego. Istotnie w tej sprawie to nasz Klient był stroną sporu, która dochodziła zapłaty. Oczywiście to mecenas z Portalu Dłużnika po analizie umów pożyczkowych, doszedł do wniosku, że mężczyzna ma do odzyskania 4.606,05 zł. W związku z tym, po rozmowie z Klientem, starannie przygotował dokumenty do sądu. Pozostało tylko czekać na to, jak dalej potoczy się ta sprawa. Oczywiście pozwany po otrzymaniu nakazu zapłaty wniósł sprzeciw, ale i tak to my osiągnęliśmy zamierzony cel. Sąd wydał wyrok nakazujący LoanMe zapłatę kwoty dochodzonej pozwem.    

Pozwany: LoanMe Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 4.606,05 zł
Zadanie: Odzyskanie niezasadnie pobranych opłat
Uzyskany efekt: Wyrok zasądzający od LoanMe 4.606,05 zł wraz z ustawowymi odsetkami za opóźnienie i kosztami procesu

Odzyskiwanie nienależnych opłat od firm pożyczkowych

Na przekór wszystkiemu, czasami dawni wierzyciele, mogą pomóc zadłużonej osobie w budowaniu poduszki finansowej. Oczywiście, abyśmy byli dobrze zrozumiani, nie robią tego z własnej, nieprzymuszonej woli. Bez wątpienia prowadzone przez nas sprawy odzyskowe, pokazują, że warto przechowywać umowy spłaconych zobowiązań. Ponieważ to właśnie one stają się podstawą do tego, aby sprawdzić, czy wierzyciel nie pobierał od Klienta nienależnych mu opłat. Dlatego nie wyrzucajmy papierowych umów i nie kasujmy tych otrzymywanych mailem. Istotnie, kiedy trafią do analizy do naszych ekspertów, może okazać się, że są prawdziwą kopalnią pieniędzy. A przecież ktoś, kto wychodzi z długów, potrzebuje gotówki. Niewątpliwie odzyskanie niezasadnie pobranych opłat od firmy pożyczkowej, pozwala zadłużonemu nie tylko na tworzenie zaplecza finansowego, ale także na spłatę innych zobowiązań.

Pozew przeciwko LoanMe

Tak proszę Państwa, wytaczamy pozew przeciwko LoanMe i uzyskujemy wyrok zasądzający. Istotnie nasz Klient otrzyma od LoanMe zwrot nienależnie pobranych opłat w wysokości 4.606,05 zł.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pozew przeciwko LoanMe