Doradca finansowy oddłużanie z chwilówek i kredytów

Pamiętaj, że dobry mecenas powie szczerze, czy poprowadzenie spraw związanych z długami, leży w jego kompetencjach. Z pewnością nie wszyscy chcą się przyznać, że nigdy nie zajmowali się takimi sprawami, albo wydaje się im, że nie ma w nich nic trudnego. Oczywiście niezastąpiony jest dobry doradca finansowy oddłużanie z chwilówek i kredytów, który siedzi w tym temacie od lat. Istotnie takiego znalazła w naszej kancelarii prawnej Portal Dłużnika, pozwana przez Kredyt Inkaso. Przede wszystkim Pani Irmina nie eksperymentowała, tylko od razu postawiła na sprawdzonych oddłużeniowców. W związku z tym, dała sobie duże szanse na wygranie tego sporu. Niewątpliwie nie zawiedliśmy oczekiwać Klientki i zakończyliśmy sprawę, wyrokiem oddalającym w całości powództwo Kredyt Inkaso.    

Powód: Kredyt Inkaso II NSFIZ- Subfundusz KI 1
Wartość przedmiotu sporu: 1.373,91 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Doradca finansowy oddłużanie z chwilówek i kredytów

Pamiętaj, ze dopóki spłacasz w terminie swoje zobowiązania, jesteś rewelacyjnym Klientem. Z pewnością, gdy zaczniesz zalegać z płatnościami, wszystko zmieni się o 180 stopni. Bez wątpienia nie ma tutaj znaczenia, że w danej firmie miałeś wcześniej pożyczki, które regulowałeś terminowo. W związku z tym, nie łudź się, że właśnie z tego powodu wierzyciel będzie patrzył na Ciebie życzliwszym okiem. Zapewniamy, że nic z tego i z chwilą powstania opóźnienia, ruszy ostra windykacja. Dlatego musisz przygotować się na to, że nie zaznasz spokoju. Bezsprzecznie może pomóc dobry doradca finansowy oddłużanie z chwilówek i kredytów, który nie będzie tylko udzielał porad, ale aktywnie działał w Twoich sprawach. Bez wątpienia takiego eksperta znajdziesz w naszej kancelarii oddłużeniowej. Zapraszamy do kontaktu.

Klientka Portalu Dłużnika wygrywa w sądzie z Kredyt Inkaso

Pełnomocnik Klientki wdał się w spór z Kredyt Inkaso, wnosząc stosowne pisma procesowe. W wyniku wniesionego sprzeciwu od nakazu zapłaty, sędzia oddalił całe powództwo wierzyciela wtórnego.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Doradca finansowy oddłużanie z chwilówek

Inna ostatnio wygrana sprawa z Kredyt Inkaso:

Doradca finansowy oddłużanie z chwilówek