Oddłużanie zadłużonych konsumentów

Oddłużanie zadłużonych konsumentów z najlepszą Kancelarią Oddłużeniową ma sens! Cóż to za wspaniała możliwość! Może się wydawać, że zadłużenie jest jak czarna chmura unosząca się nad naszym życiem, ale teraz możemy się go pozbyć. Dzięki Kancelarii Oddłużeniowej z Łodzi, nasze problemy finansowe mogą być rozwiązane. Nie ma lepszego uczucia niż wiedza, że nasze długi są spłacane, a my odzyskujemy kontrolę nad naszym życiem.

Powód: Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 3.392,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego jest bez wątpienia najlepsza

Nasz profesjonalizm i doświadczenie to gwarancja sukcesu. Właśnie dlatego warto oddłużyć się z naszą kancelarią, która wygrywa sprawy w sądach. Jeśli chcemy mieć pewność, że nasza sprawa zostanie rozpatrzona z należytą uwagą i że otrzymamy sprawiedliwe rozwiązanie, powinniśmy wybrać właśnie naszą kancelarię. Nasze sukcesy w sądach świadczą o naszych niesamowitych umiejętnościach i zaangażowaniu oraz wiedzy i doświadczeniu.

Oddłużanie zadłużonych konsumentów

Oddłużanie zadłużonych konsumentów jest procesem skomplikowanym, ale z Kancelarią Oddłużeniową możecie być pewni, że zostanie przeprowadzony z należytą starannością. Kancelaria zapewnia kompleksowe wsparcie w procesie oddłużania, począwszy od analizy naszej sytuacji finansowej, aż po spotkania z wierzycielami i negocjacje. Nie musimy się o nic martwić, ponieważ nasi eksperci od oddłużania będą naszym niezawodnym przewodnikiem w tej całej, długiej podróży.

Niezwykłe jest to, że oddłużając się z Kancelarią Oddłużeniową, zyskujemy nie tylko wolność finansową, ale również emocjonalną. Minimalizowanie stresu i obciążenia związanego z długami jest nieocenione. Możemy wreszcie oddychać pełną piersią i skupić się na innych aspektach naszego życia. Oddłużanie zadłużonych konsumentów to szansa na nowy początek, na postawienie solidnych fundamentów pod nasze przyszłe finanse.

To, co wyróżnia naszą Kancelarię Oddłużeniową spośród innych, to nasza pasja i zaangażowanie w to, co robimy. Dla nas oddłużanie zadłużonych konsumentów to nie tylko praca, ale również misja. Dla nas satysfakcję stanowi nie tylko wygrana w sprawie w Sądzie Rejonowym, ale przede wszystkim satysfakcja klienta i ulga, którą możemy przynieść. Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego zawsze służymy profesjonalnym doradztwem, wsparciem i pełnym zrozumieniem.

Oddłużanie zadłużonych konsumentów z Kancelarią Oddłużeniową ma sens

Nie zwlekajmy dłużej i podajmy rękę tym, którzy chcą nam pomóc. Nasze  sukcesy w Sądzie Rejonowym mówią same za siebie. Niech zmartwienia związane z długami odejdą w zapomnienie, a my zaczniemy cieszyć się życiem na nowo. Otwórzmy nowy rozdział swojego życia, w którym długi nie będą nas zamęczały. Kancelaria Oddłużeniowa czeka na Waszą inicjatywę i obiecuje, że razem pokonacie te trudności. Oddłużmy się i rozpocznijmy nową, bezstresową przyszłość!

Kolejny Klient, którego uratowaliśmy przed bankructwem

Oddłużanie zadłużonych konsumentów

Klient nie zwlekał długo i skontaktował się z naszą kancelarią. Wiedział doskonale, że pomożemy mu rozwiązać jego problem z chwilówkami. Poszukiwał wielu rozwiązań ale na własną rękę nie miało to absolutnie sensu.

Pewnego dnia odebrał sądowy nakaz zapłaty właśnie z Sądu Rejonowego. Wiedział doskonale, że zaczęła się walka o czas, walka o lepsze życie i walka o spokój psychiczny oraz emocjonalny. Klient nie dopuszczał żadnych czarnych myśli. Był pozytywnie nastawiony i nie poddawał się. Oddał nam swoją sprawę pod opiekę. W jego imieniu musieliśmy złożyć sprzeciw od nakazu zapłaty właśnie do Sądu Rejonowego i nie zostało nam nic innego, jak oczekiwać na wyrok. Każdy z nas wtedy zadaje sobie pytanie, co będzie, jak to będzie wyglądało. Niemniej jednak nie można się zadręczać. Proces oddłużania trwa. Zanim sąd podejmie decyzję również trzeba swoje odczekać. Warto bo czas i tak upłynie. Kiedy odebraliśmy pismo z sądu i zapoznaliśmy się z wyrokiem, wiedzieliśmy, że klient będzie zachwycony. Sąd Rejonowy oddalił powództwo w całości. Wygraliśmy sprawę w Sądzie I Instancji. Większość wierzycieli po wyroku Sądu I Instancji składa wniosek z prośbą o uzasadnienie wyroku. Koszt takiego wniosku to 100 zł płatne z góry na konto danego sądu. Następnie na podstawie uzasadnienia podejmuje decyzję, czy będzie walczyć w Sądzie II Instancji, czyli w Sądzie Okręgowym, czy jednak sobie odpuszcza bo wie, że nie ma żadnych szans na wygraną. Jeśli odpuszcza to my oczekujemy na uprawomocnienie się wyroku. Jeśli wierzyciel jednak zechce walczyć to składa do Sądu II Instancji apelację.

W naszym przypadku temat zamknął się na poziomie Sądu I Instancji.


Długi i pożyczki bez zdolności kredytowej

Tak proszę Państwa, długi i pożyczki bez zdolności kredytowej najczęściej idą ze sobą w parze. Istotnie przecież, kiedy nasza Klientka wpadła w pętlę długów, tylko firmy pozabankowe mogły dalej udzielać jej finansowania.…

Uważny sprzeciw od nakazu zapłaty pozwala na skuteczną obronę

Prezentujemy kolejną sprawę, gdzie pokazujemy, że nie tylko warto, ale trzeba bronić się przed pozwami wierzycieli wtórnych. Istotnie, gdyby Pani Iwona nie skorzystała z naszej specjalistycznej pomocy prawnej w oddłużaniu, musiałaby zapłacić…


Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61; (42) 641 30 62; (42) 641 30 63; (42) 641 30 64
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddłużanie zadłużonych konsumentów