Odzyskujemy wpłaty za refinansowania od Creamfinance

W prezentowanej dzisiaj sprawie odzyskujemy wpłaty za refinansowania. Istotnie ten pośrednik kredytowy otrzymał od naszej Klientki aż 87.473,11 zł z tytułu odraczania terminu spłaty udzielonych pożyczek. Z pewnością ta kwota jest dosłownie porażająca i pokazuje skalę naciągania konsumentów. Bezsprzecznie Pani Kamila dzięki naszej pomocy prawnej może naprawdę cieszyć się z odzyskanych pieniędzy. Oczywiście zanim wnieśliśmy do sądu pozew o zapłatę, najpierw próbowaliśmy rozwiązać odzysk na drodze przedsądowej. Jednak spółka Creamfinance w żaden sposób nie chciała współpracować, więc dopiero wydany nakaz zapłaty, zmusił ją do zwrotu. Przede wszystkim należy jeszcze wspomnieć o tym, że wcześniej Klientka była pozywana przez podmioty z grupy Creamfinance, gdzie twierdzono, że ma u nich dług. To pokazuje jak nieuczciwe praktyki są nadal stosowane przez podmioty rynku pozabankowego.

Pozwany: Creamfinance Poland Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 87.473,11 zł
Zadanie: Odzyskanie opłat za refinansowania
Uzyskany efekt: Nakaz zapłaty nakazujący Creamfinance 87.473,11 zł wraz z ustawowymi odsetkami za opóźnienie i kosztami sądowymi

Odzyskujemy wpłaty za refinansowania

Odraczanie terminu spłaty całego zobowiązania, po uiszczeniu odpowiedniej opłaty, to praktyka stosowana przez firmy pożyczkowe. Niewątpliwie tego typu działania powodują, że Klienci tych instytucji wpłacają duże pieniądze, a istniejący dług nie tylko nie maleje, a jeszcze rośnie. Oczywiście nie twierdzimy, że w samym pożyczaniu pieniędzy konsumentom jest coś złego, ale niech to się odbywa na uczciwych zasadach. A niestety tak się  nie dzieje i wówczas należy interweniować. Bezsprzecznie przykładem takich działań są czynności mające na celu wezwanie, a potem pozwania dawnego wierzyciela naszego Klienta. W związku z tym, skutecznie odzyskujemy wpłaty za refinansowania czy przedłużanie i mamy na tym polu już wiele sukcesów. Dlatego sprawdź czy na zamkniętych zobowiązaniach nie dokonywałeś tego typu opłat. Jeżeli tak, skontaktuj się z Portalem Dłużnika, a my pomożemy Ci je odzyskać.

Odzyskujemy od Creamfinance opłaty za refinansowania

Naprawdę duże pieniądze wpłynęły na konto naszej Klientki. Istotnie pozwaliśmy Creamfinance i sąd wydał nakaz zapłaty. Odzyskaliśmy 87.473,11 zł z tytułu dokonywanych refinansowań.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Odzyskujemy opłaty ze refinansowania

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy