• Home
  • Aktualności
  • Dobry prawnik od długów to konieczność gdy się oddłużasz

Dobry prawnik od długów to konieczność gdy się oddłużasz

Pozwana o zapłatę 4.346,96 zł przez Prokura, wiedziała, że dobry prawnik od długów to konieczność, kiedy chce się z powodzeniem redukować zadłużenie. W związku z tym, przekazała swoją sprawę do naszej kancelarii prawnej, która specjalizuje się w tej dziedzinie. Istotnie Pani Anna przekonała się jak procujemy, gdyż już wcześnie reprezentowaliśmy ją w sądzie w sporze z innym pozywający. Ponieważ tamta sprawa zakończyła się sukcesem, kobieta ponownie nam zaufała. W rezultacie podjęliśmy się reprezentacji w sądzie także w tej, którą dzisiaj prezentujemy. Istotnie po analizie dokumentów wiedzieliśmy, że ponownie mamy duże szanse na skuteczną obronę.  W związku z tym, wnosząc sprzeciw podnieśliśmy kilka argumentów, przemawiających na korzyść Klientki. W wyniku podjętych czynności prawnych, sąd wydał wyrok oddalający w całości powództwo Prokura.

Powód: Prokura NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu: 4.346,96 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Bezdyskusyjnie dobry prawnik od długów to konieczność, gdy chcesz z sukcesem walczyć z długami

Porządnie wykonana praca daje ogromną satysfakcję. Oczywiście nie inaczej jest, kiedy działamy na rzecz zadłużonych. Istotnie każdy sukces procesowy, odzyskowy czy negocjacyjny, mobilizuje nasz zespół do jeszcze cięższej pracy. Bezsprzecznie w tym wszystkim dobry prawnik od długów to konieczność, kiedy zadłużona osoba poważnie myśli o oddłużaniu. Dlatego, kiedy chcemy odnosić sukcesy, musimy zwrócić się po pomoc do kancelarii, która zapewni nam pełen profesjonalizm podejmowanych działań. Bez wątpienia tylko wówczas naprawdę uda się redukować długi, które powstały. Z pewnością cały zespół Portalu Dłużnika tworzą osoby zaangażowane w to, co robią i przede wszystkim posiadające odpowiednie umiejętności. Istotnie właśnie dlatego jesteśmy skuteczni, a podejmowane przez nas czynności, przynoszą Klientom wymierne korzyści .

Prokura nie broni się przed wniesionym sprzeciwem od nakazu zapłaty

W prezentowanej dzisiaj sprawie z powództwa Prokura, wnosimy sprzeciw od sądowego nakazu zapłaty. Istotnie okazał się on skuteczny, ponieważ sąd oddalił roszczenie funduszu sekurytyzacyjnego. Potwierdza to wyrok, zamieszczony poniżej.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Dobry prawnik od długów to konieczność

Inna ostatnio wygrana sprawa z Prokura NSFIZ:

Dobry prawnik od długów to konieczność