Odebrałeś pozew o zapłatę? Pomożemy Ci w obronie

Pokazujemy dzisiaj Państwu, że reprezentujemy w sądach także tych, którzy są pozywani o kwoty poniżej tysiąca złotych. W związku z tym, kiedy odebrałeś pozew o zapłatę, skorzystaj z naszej konsultacji prawnej tak jak to zrobiła Pani Paulina. Istotnie kobieta została pozwana przez Efficenter, gdzie pretensja główna wynosiła 803,50 zł. Jak widać nie była to powalająca kwota, ale w przypadku spirali zadłużenia, nie można lekceważyć żadnego długu, który trafił do sądu. Ponieważ nasza Klientka poważnie myśli o wyjściu z długów, dlatego przekazuje do Portalu Dłużnika każdą swoją sprawę. Oczywiście my także traktujemy wszystko poważnie, gdyż wiemy, że każde oddalone powództwo, działa na korzyść zadłużonej osoby. W rezultacie skutecznie wnieśliśmy sprzeciw i wygraliśmy ten spór. Sąd oddalił w całości powództwo Efficenter.

Powód: Efficenter Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 803,50 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Odebrałeś pozew o zapłatę? Musisz się bronić

Posiadanie niespłaconych długów, które są windykowane, daje wierzycielowi podstawę, aby wystąpić na drogę sądowego odzyskania należności. Oczywiście piszemy tutaj o długach, które stały się wymagalne i nie zostały uregulowane, zgodnie z zapisami zawartymi w umowie. Przede wszystkim musisz pamiętać, że jako pozwany masz prawo do obrony. Istotnie posiadanie długów nie sprawia, że nie możesz przedstawić w sądzie swojego stanowiska w danej sprawie. W związku z tym, gdy odebrałeś pozew o zapłatę, nie wpadaj w panikę, tylko skontaktuj się z naszą kancelarią oddłużeniową. Z pewnością przeanalizujemy otrzymane przez Ciebie dokumenty i powiemy, co należy dalej robić. Niewątpliwie w takim przypadku zawsze zalecamy wniesienie sprzeciwu od sądowego nakazu zapłaty, lub odpowiedzi na pozew. Podejmiemy się podjęcia wszystkich kroków prawnych, które pozwolą na obronę przed roszczeniem powoda.

Sąd oddala powództwo Efficenter

Dzisiejsza sprawa z powództwa Efficenter pokazuje, że bronimy naszych Klientów bez względu na wysokość pretensji głównej. Istotnie reprezentowaliśmy Klientkę i wygraliśmy w sądzie spór o zapłatę 803,50 zł.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Odebrałeś pozew o zapłatę

Odebrałeś pozew o zapłatę