• Home
  • Aktualności
  • Pętla chwilówek zniknie kiedy oddłużaniem zajmie się nasz zespół

Pętla chwilówek zniknie kiedy oddłużaniem zajmie się nasz zespół

Nie dopuść do tego, aby Twój dług trafił do komornika. Bez wątpienia z tego tytułu narazisz się na dodatkowe koszty, związane z prowadzoną egzekucją. Oczywiście pozwany przez E-Kancelarię Grupę Prawno-Finansową może spać spokojnie i nie obawiać się tego, o czym pisaliśmy. Z pewnością jego pętla chwilówek zniknie, ponieważ to zespół naszej kancelarii oddłużeniowej prowadzi sprawy Pana Józefa. Istotnie i tym razem podjęte czynności prawne, przyczyniły się do tego, że z listy Klienta wypadł kolejny dług. Bezsprzecznie stanowimy dla niego ogromne wsparcie na każdym etapie wychodzenia z długów. A wracając do prezentowanej dzisiaj sprawy, uzyskaliśmy wyrok oddalający w całości powództwa E-Kancelarii Grupy Prawno-Finansowej.

Powód: E-Kancelaria Grupa Prawno-Finansowa Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 7.857,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Pętla chwilówek zniknie, kiedy oddłużaniem zajmą się specjaliści z Portalu Dłużnika

Kiedy wpadłeś w długi, nie zamykaj się w domu i nie siedź załamany, rwąc włosy z głowy. Oczywiście stwierdzenie faktu, że mogłeś postąpić inaczej i nie wpakować się w długi, zapewne prowadzi w dobrą stronę. Z pewnością głęboka refleksja nad tym, co się stało, jest wskazana, ale to zdecydowanie za mało. Istotnie samo posypywanie głowy popiołem, nie przyczyni się do tego, że Twoje zadłużenie stanie się tylko złym wspomnieniem. Pętla chwilówek zniknie, gdy zaczniesz współpracować z ekspertami w oddłużaniu z naszej kancelarii Portal Dłużnika. Niewątpliwie nie wiedząc o zaistniałych kłopotach, w żaden sposób nie będziemy mogli pomoc. Dlatego nie czekaj aż komornik zajmie się egzekwowaniem długu, tylko, czym prędzej skorzystaj z naszej pomocy. Na początek proponujemy Ci konsultację prawną.

Skutecznie bronimy w sprawie z E-Kancelaria Grupa Prawno-Finansowa

Oczywiście w przypadku prezentowanej sprawy, komornik nie będzie mógł podjąć czynności egzekucyjnych. W wyniku poprowadzonej obrony, skutecznie wykazaliśmy niezasadność powództwa. W rezultacie sąd oddalił całe roszczenie E-Kancelarii Grupy Prawno-Finansowej.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pętla chwilówek zniknie

Inna ostatnio wygrana sprawa z E-Kancelarią:

Pętla chwilówek zniknie