Internetowa pożyczka na oddłużenie to droga donikąd

Niestety nadal wielu zadłużonych popełnia niedopuszczalne błędy, kiedy chcą poprawić swoją trudną sytuację finansową. Oczywiście także pozwana o zapłatę 2.340,11 zł przez Ententa Collection ich nie uniknęła. Bezsprzecznie internetowa pożyczka na oddłużenie, którą zaciągnęła Pani Maja, przysporzyła jej jeszcze większych zmartwień. Istotnie finansowanie, które reklamowano jako to, które pomoże wyjść z długów, tylko powiększyło istniejące zadłużenie. W związku z tym, że kobieta zupełnie nie radziła sobie z płatnościami, cześć jej pożyczek została sprzedana. Oczywiście w prezentowanym przypadku, Ententa Collection nie traciła czasu i wniosła pozew do sądu. Niewątpliwie dzięki właściwej reakcji ze strony pozwanej, dług nie trafił do egzekucji komorniczej. W rezultacie to nasza kancelaria podjęła się obrony Pani Mai. W wyniku podjętych czynności prawnych, uzyskaliśmy dla Klientki wspaniały wyrok. Sąd oddalił w całości powództwo wierzyciela wtórnego.

Powód: Ententa Collection Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 2.340,11 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa w sądzie I i II instancji
Uzyskany efekt: Sąd II instancji oddala apelację Ententa Collection, powództwo zostaje oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Internetowa pożyczka na oddłużenie nie umożliwi Ci wyjścia z długów

Nie podlega dyskusji, że internetowa pożyczka na oddłużenie nie pomaga uporać się z długami. Bezsprzecznie finansowania reklamowane, jako te dla zadłużonych, obarczone są wysokimi opłatami i nawet zastawami. Istotnie to przekłada się na to, że konsument finalnie spłaca o wiele więcej pieniędzy niż te, które otrzymał. Niewątpliwie tak drogiej pożyczki niestety nie do udźwignie osoba, która straciła płynność finansową. W związku z tym, nie daj się złapać na slogan, że to finansowanie pomoże Ci wyjść z długów, ponieważ to nic innego jak zwykły chwyt reklamowy. Bez wątpienia chodzi tutaj o złapanie nowych Klientów, którzy nabiją kabzę firmie pozabankowej. Jeżeli naprawdę chcesz się oddłużyć, skontaktuj się z naszą kancelarią.

Ententa Collection przegrywa w sądzie z Klientką Portalu Dłużnika

Nasz mecenas reprezentuje w sądzie pozwaną przez Ententa Collection. W wyniku wniesionego sprzeciwu od nakazu zapłaty, sędzia oddala całe roszczenie powoda.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Internetowa pożyczka na oddłużenie

Inna ostatnio wygrana sprawa z Ententa Collection:

Internetowa pożyczka na oddłużenie