Renomowana kancelaria oddłużeniowa w Łodzi

Pan Benjamin wiedział, że nasz Portal Dłużnika to renomowana kancelaria oddłużeniowa w Łodzi. Oczywiście zdawał sobie sprawę z faktu, że pomagamy osobom z całej Polski. Dlatego, kiedy odebrał sądowy nakaz zapłaty, wydany na rzecz Alektum Capital, postanowił skorzystać z naszych usług. Z pewnością nie zawiódł się i dzięki udzielonej pomocy prawnej w oddłużaniu, wygrał sądowy spór o zapłatę 3.500,00 zł. Jednocześnie przekonał się, jak ważne jest wsparcie się profesjonalistami w sprawach związanych z długami. Ponieważ nie schował doręczonego orzeczenia sadowego do szuflady, teraz może cieszyć się z sukcesu. W rezultacie nie musi płacić pozywającemu żadnych pieniędzy. Sąd wydał wyrok, oddalający w całości powództwo Alektum Capital.

Powód: Alektum Capital II AG
Wartość przedmiotu sporu: 3.500,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu  

Najlepsza, renomowana kancelaria oddłużeniowa w Łodzi, pomaga zadłużonym z całej Polski

Bezdyskusyjnie nasza renomowana kancelaria oddłużeniowa w Łodzi, należy do najlepszych w kraju. Z pewnością bardzo ciężko pracujemy, aby nasi Klienci osiągali sukcesy i skutecznie wychodzili z długów. Niewątpliwie cały czas poszerzamy naszą ofertę i umiejętności. Oczywiście nigdy nie powiemy, że już wszystko wiemy, ponieważ samo prawo nieustannie się zmienia. Dlatego musimy na bieżąco zapoznawać się ze zmianami, aby jak najlepiej planować oddłużanie. Z pewnością także sami pozywający zmieniają swoją taktykę i z tego powodu nie możemy działać schematycznie. W związku z tym, jeżeli chcesz, aby Twoje oddłużanie przebiegało efektywnie, działaj z mecenasami z Portalu Dłużnika. Bez wątpienia to właśnie oni dadzą Ci szansę na zlikwidowanie zadłużenia sprawiając, że Twoje życie wróci do równowagi. Zatem nie zwlekaj, tylko w dogodny dla siebie sposób, skontaktuj się z naszą kancelarią.

Alektum Capital przegrywa proces o zapłatę

I znowu Alektum Capital przegrywa w sądzie proces o zapłatę. Oczywiście to mecenas z naszej kancelarii tak skutecznie obronił pozwanego przez wierzyciela wtórnego. W wyniku podjętych czynności prawnych, sędzia oddalił roszczenie Alektum Capital.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Renomowana kancelaria oddłużeniowa

Inna ostatnio wygrana sprawa z Alektum Capital:

Renomowana kancelaria oddłużeniowa