Niezawodne firmy zajmujące się oddłużaniem

Bezdyskusyjnie niezawodne firmy zajmujące się oddłużaniem, dbają o swoich Klientów i ich interesy, stawiają na pierwszym miejscu. Ponieważ pozwana przez Kredyt Inkaso o zapłatę 13.146,65 zł, chciała skorzystać z pomocy specjalistów w sprawach o długi, wybrała nasz Portal Dłużnika. Z pewnością nie mogła trafić lepiej, gdyż jak nikt inny znamy się na oddłużaniu. Przede wszystkim nie mamy sobie równych w analizie dokumentów procesowych, które są podstawą do wniesienia skutecznego sprzeciwu od nakazu zapłaty. W związku z tym i w sprawie prezentowanej dzisiaj, wycisnęliśmy z pozwu Kredyt Inkaso wszystko, co tylko się dało. W rezultacie skutecznie wykazaliśmy niezasadność powództwa, które sąd oddalił w całości.  

Powód: Kredyt Inkaso II NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu: 13.146,65 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Zasądzono 74,15 zł, oddalenie powództwa w pozostałym zakresie, brak kosztów procesu  

Niezawodne firmy zajmujące się oddłużaniem takiej jak nasz Portal Dłuznika skutecznie pomagają zadłużonym

Dlaczego tak ważne jest specjalistyczna pomoc prawna wówczas, kiedy chcemy wyjść z długów? Bez wątpienia tylko niezawodne firmy zajmujące się oddłużaniem, dadzą gwarancję, że prowadzone przez nie działania, zakończą się sukcesem. Oczywiście, jako sukces mamy na myśli, nie tylko pozytywne zakończenie jednej ze spraw Klienta. Niewątpliwie chodzi tutaj o to, żeby na przykład skutecznie wyprowadzić konsumenta z pętli długów. Chociaż jest to trudne zadanie, ale nie niemożliwe do wykonania. My, jako specjaliści w oddłużaniu, wiemy o tym najlepiej. Z pewnością pokazujemy to każdego dnia, prezentując tylko ułamek spraw, które kończymy sukcesami. Bez wątpienia nasze działania ukierunkowane są na to, aby jak najlepiej pomagać tym, którzy szukają u nas pomocy. Bezsprzecznie znamy się na tym, co robimy i dlatego podejmowane działania, pozwalają tak wielu Polakom zapomnieć o długach.

Wygrywamy w sądzie z Kredyt Inkaso

Bronimy Klientkę Portalu Dłużnika w sprawie z powództwa Kredyt Inkaso. W związku ztym, wnosimy sprzeciw od sądowego nakazu zapłaty i podważmy zasadność roszczenia. Sędzia wydał wyrok, oddalający powództwo wierzyciela wtórnego.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Niezawodne firmy zajmujące się oddłużaniem

Inna ostatnio wygrana sprawa z Kredyt Inkaso:

Niezawodne firmy zajmujące się oddłużaniem