Uzasadniony sprzeciw od nakazu zapłaty

Nie podlega dyskusji, że każda sprawa o zapłatę jest inna. W związku z tym, tylko uzasadniony sprzeciw od nakazu zapłaty, mógł pomóc naszej Klientce, wygrać prezentowany dzisiaj spór. Bez wątpienia dopiero po szczegółowej analizie dokumentów, mogliśmy ustalić linię obrony. Bezsprzecznie bez tej czynności, wnoszenie jakiegokolwiek pisma procesowego mija się z celem, ponieważ nie przyniesie pożądanych rezultatów. Ponieważ nam zawsze zależy, aby działać na korzyść Klientów i w tej sprawie z powództwa Ultimo Portfolio Investment stosowaliśmy się do naszych zasad. W rezultacie wdaliśmy się w spor przed sądem i jako pełnomocnicy pozwanej, we wniesionym sprzeciwie, podważyliśmy zasadność roszczenie.  Z pewnością przedstawione argumenty okazały się słuszne, ponieważ sędzia po zapoznaniu się z nimi, oddalił całe roszczenie Ultimo.

Powód: Ultimo Portfolio Investment S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 5.276,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu 

Uzasadniony sprzeciw od nakazu zapłaty odnosi się do konkretnego powództwa

Podejmując się obrony pozwanego o zapłatę, trzeba wiedzieć, że Klient liczy na to, że jego sprawa trafiła w ręce profesjonalistów. Dlatego w naszej kancelarii oddłużeniowej kładziemy tak duży nacisk na indywidualne podejście. Bezsprzecznie tylko uzasadniony sprzeciw od nakazu zapłaty, ukierunkowany na konkretną sprawę, okaże się tym właściwym. Z pewnością szablonowe traktowanie pism procesowych wnoszonych do sądów, jest najgorszym z możliwych rozwiązań. Oczywiście czasami może udać się wstrzelić w daną sprawę, ale jest to prawdziwa ruletka. Ponieważ nie jesteśmy hazardzistami i naszą pracę traktujemy bardzo poważnie, nawet nie wyobrażamy sobie takiego podejścia. W związku z tym, jeżeli zależy Ci na naprawdę solidnej i kompetentnej pomocy prawnej w oddłużaniu, zapraszamy do naszego Portalu Dłużnika. Zapewniamy, że zrobimy wszystko, aby skutecznie wyprowadzić Cię z długów.

Sąd oddala całe powództwo Ultimo Portfolio Investment

Po tym jak Pani Zofia przesłała do naszej kancelarii dokumenty w sprawie z powództwa Ultimo, poddaliśmy je analizę. W wyniku podjętej obrony, skutecznie wykazaliśmy niezasadność roszczenia. Sad wydał wyrok oddalający.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Uzasadniony sprzeciw od nakazu zapłaty

Inna ostatnio wygrana sprawa z Ultimo:

Uzasadniony sprzeciw od nakazu zapłaty

Kancelaria Oddłużeniowa

KONTAKT

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00

 

Zadzwoń do nas:

(42) 641 30 61

(42) 641 30 62

(42) 641 30 63

(42) 641 30 64

 

Napisz do nas:

pomoc@portal-dluznika.pl


Łukasz Białkowski:

+ 48 883 901 601

O NAS

Portal Dłużnika to Kancelaria Oddłużeniowa z siedzibą w Łodzi. Jej założyciel, Łukasz Białkowski w branży oddłużeniowej działa od ponad 20 lat.

Jako jeden z pierwszych i nielicznych na tym rynku wskazywał kierunki i możliwości. Więcej o tym, jak to się wszystko zaczęło, można przeczytać choćby w Gazecie Wyborczej.

Kancelaria Oddłużeniowa Łukasza Białkowskiego specjalizuje się zarówno w oddłużaniu konsumentów, jak i przedsiębiorców z terenu całego kraju – od negocjacji ugodowych z wierzycielami, przez wnioski upadłościowe, reprezentację procesową w sprawach o zapłatę, po postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne w procesie oddłużania przedsiębiorców.

"W Zespole mamy aż trzech doktorantów WPiA UŁ i wykładowcę akademickiego. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, dbamy o nich"    Ł. Białkowski

Prężnie działamy także w sprawach odzyskowych. Dochodzimy nienależnie dokonanych wpłat z tyt. przedłużeń, refinansowań, nienależnie poniesionych kosztów pożyczek i kredytów.

Jesteśmy skuteczni! Ponad 80% przyjętych w 2023 roku spraw zakończyło się korzystnie dla naszych Klientów.

Masz problem z długami? A może chcesz odzyskać swoje pieniądze? Odezwij się!

ARCHIWUM

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Pagelike Widget
Inne sprawy