Uzasadniony sprzeciw od nakazu zapłaty

Nie podlega dyskusji, że każda sprawa o zapłatę jest inna. W związku z tym, tylko uzasadniony sprzeciw od nakazu zapłaty, mógł pomóc naszej Klientce, wygrać prezentowany dzisiaj spór. Bez wątpienia dopiero po szczegółowej analizie dokumentów, mogliśmy ustalić linię obrony. Bezsprzecznie bez tej czynności, wnoszenie jakiegokolwiek pisma procesowego mija się z celem, ponieważ nie przyniesie pożądanych rezultatów. Ponieważ nam zawsze zależy, aby działać na korzyść Klientów i w tej sprawie z powództwa Ultimo Portfolio Investment stosowaliśmy się do naszych zasad. W rezultacie wdaliśmy się w spor przed sądem i jako pełnomocnicy pozwanej, we wniesionym sprzeciwie, podważyliśmy zasadność roszczenie.  Z pewnością przedstawione argumenty okazały się słuszne, ponieważ sędzia po zapoznaniu się z nimi, oddalił całe roszczenie Ultimo.

Powód: Ultimo Portfolio Investment S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 5.276,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu 

Uzasadniony sprzeciw od nakazu zapłaty odnosi się do konkretnego powództwa

Podejmując się obrony pozwanego o zapłatę, trzeba wiedzieć, że Klient liczy na to, że jego sprawa trafiła w ręce profesjonalistów. Dlatego w naszej kancelarii oddłużeniowej kładziemy tak duży nacisk na indywidualne podejście. Bezsprzecznie tylko uzasadniony sprzeciw od nakazu zapłaty, ukierunkowany na konkretną sprawę, okaże się tym właściwym. Z pewnością szablonowe traktowanie pism procesowych wnoszonych do sądów, jest najgorszym z możliwych rozwiązań. Oczywiście czasami może udać się wstrzelić w daną sprawę, ale jest to prawdziwa ruletka. Ponieważ nie jesteśmy hazardzistami i naszą pracę traktujemy bardzo poważnie, nawet nie wyobrażamy sobie takiego podejścia. W związku z tym, jeżeli zależy Ci na naprawdę solidnej i kompetentnej pomocy prawnej w oddłużaniu, zapraszamy do naszego Portalu Dłużnika. Zapewniamy, że zrobimy wszystko, aby skutecznie wyprowadzić Cię z długów.

Sąd oddala całe powództwo Ultimo Portfolio Investment

Po tym jak Pani Zofia przesłała do naszej kancelarii dokumenty w sprawie z powództwa Ultimo, poddaliśmy je analizę. W wyniku podjętej obrony, skutecznie wykazaliśmy niezasadność roszczenia. Sad wydał wyrok oddalający.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Uzasadniony sprzeciw od nakazu zapłaty

Inna ostatnio wygrana sprawa z Ultimo:

Uzasadniony sprzeciw od nakazu zapłaty