Upadłość konsumencka osoby fizycznej

Upadłość konsumencka osoby fizycznej, którą zajmujemy się w naszej kancelarii, poprzedzona jest wieloma analizami. Bez wątpienia zanim zdecydujemy się wnieść do sądu tego typu wniosek, poświęcamy wiele godzin, zapoznając się z całą sytuacją zadłużonego. Oczywiście tak postępowaliśmy także w przypadku Pana Gustawa, który poprosił nas o pomoc. Ponieważ nasz Klient znajdował się naprawdę w trudnym położeniu, stosowane przez nas metody oddłużeniowe, nie przyniosłyby oczekiwanego rezultatu. Ze względu na fakt stwierdzonej niewypłacalności, zdecydowaliśmy się pójść w upadłość. W związku z tym, przygotowaliśmy wniosek, który następnie w imieniu Klienta wnieśliśmy do sądu. Cały czas monitorowaliśmy sprawę, dopóki sąd nie zajął stanowiska. W rezultacie zostało wydane postanowienie o ogłoszeniu upadłości konsumenckiej.   

Wysokość długu: 136.581,00 zł
Zadanie: Przeprowadzenie procesu upadłościowego
Uzyskany efekt: Postanowienie sądu o ogłoszeniu upadłości konsumenckiej

Upadłość konsumencka osoby fizycznej to ostateczna forma oddłużania

Kiedy zadłużona osoba zwraca się do naszej kancelarii po pomoc prawną, robimy wszystko, aby udzielić jej pomocy. Ważnym aspektem naszej pracy jest także rozmowa z Klientem podczas, której poznajemy w jakiej aktualnie sytuacji się znajduje. Bezsprzecznie to dużo mówi o tym, co będziemy mogli zrobić i jakie czynności podjąć, aby oddłużanie okazało się efektywne. Oczywiście upadłość konsumencka osoby fizycznej w naszej kancelarii, to ostateczna forma oddłużanie, którą stosujemy. Niewątpliwie wychodzimy z założenia, że wiele można zdziałać broniąc się przed pozwami o zapłatę, czy negocjując z wierzycielami. Istotnie te formy oddłużania są u nas na pierwszym miejscu, ponieważ są bardzo skuteczne. Dlatego, zanim zdecydujemy się poprowadzić upadłość Klienta, robimy burzę mózgów i zapoznajemy się z oceną sytuacji wielu naszych mecenasów. Takie działanie pozwala nam uniknąć podjęcia niewłaściwej decyzji i zastosowanie upadłości tam, gdzie rzeczywiście jest ona jedynym właściwym i koniecznym rozwiązaniem.

Sąd wydaje postanowienie o ogłoszeniu upadłości konsumenckiej

Nasz Klient zdawał sobie sprawę z sytuacji, w której się znalazł. Dlatego miał świadomość, że jedynie ogłoszenie upadłości konsumenckiej, pozwoli na oddłużenie. W związku z tym, razem przeszliśmy ten proces, który zakończył sąd, wydając postanowienie.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Upadłość konsumencka osoby fizycznej

Inna ostatnio ogłoszona upadłość konsumencka:

Upadłość konsumencka osoby fizycznej