Rozumiemy na czym polega oddłużanie

Do naszej kancelarii Portal Dłużnika trafia wiele spraw o zapłatę, dlatego naszymi przeciwnikami procesowymi są najróżniejsze podmioty. Ponieważ doskonale rozumiemy, na czym polega oddłużanie, kiedy Pani Monika zwróciła się do nas po pomoc, nie odesłaliśmy jej z kwitkiem. Oczywiście jak zawsze po analizie dokumentów, uznaliśmy, że jest szansa na urwanie pieniędzy z dochodzonych przez CityFit Membership 388,00 zł. Chociaż w tej sprawie kwota dochodzonego roszczenia nie jest duża, tym samym pokazujemy, że oddłużamy także w takich przypadkach. Ponieważ pozwana już korzystała z naszej pomocy, wiedziała, że podejmiemy się obrony. Przede wszystkim tutaj widać naszą zasadę, że trzeba się bronić przed niezasadnie naliczanymi opłatami. W rezultacie sąd ograniczył powództwo CityFit Membership o 248,10 zł.

Powód: CityFit Membership Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 388,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Zasądzono 139,90 zł, oddalenie powództwa w pozostałym zakresie, brak kosztów procesu  

Rozumiemy na czym polega oddłużanie i przyjmujemy najróżniejsze sprawy, związane z długami

Nie narzekamy na nudę. Istotnie każdego dnia reprezentujemy Klientów naszej kancelarii oddłużeniowej w wielu sporach o zapłatę, w sądach na terenie całej Polski. Ze względu na to, że utrzymujemy wysoką skuteczność, cieszymy się dobrą opinią, jako oddłużeniowcy. W związku z tym, nieustannie wpływają nowe sprawy i możemy pomagać wychodzić z długów kolejnym osobom. Bez wątpienia rozumiemy na czym polega oddłużanie i co każdego dnia, przeżywają zadłużeni. Dlatego też Ci, którzy zostają naszymi Klientami, naprawdę czują ulgę, kiedy ich sprawy przejmują nasi specjaliści. Istotnie znamy się na rzeczy i dbamy, aby naprawdę dbamy, aby podejmowane przez nas działania, były efektywne. Niewątpliwie hołdujemy zasadzie, że jeżeli trzeba spłacić dług, to niech to się odbędzie na uczciwych zasadach. Bezsprzecznie należy się bronić, przed zapłatą nienależnych pieniędzy.

Sąd ogranicz powództwo CityFit Membership

Sąd wydał w sprawie z powództwa CityFit Membership wyrok, ograniczający podniesione roszczenie. Istotnie, kiedy przedstawiliśmy stanowisko, sędzia oddalił część z dochodzonej kwoty, oddalając niezasadnie naliczone opłaty.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Rozumiemy na czym polega oddłużanie