• Home
  • Aktualności
  • Zaangażowanie w oddłużanie przekłada się na skuteczność

Zaangażowanie w oddłużanie przekłada się na skuteczność

Nie podlega dyskusji, że duże zaangażowanie w oddłużanie, przekłada się w naszej kancelarii na osiągane wyniki. Bezsprzecznie jesteśmy skuteczni. Oczywiście nie można zapomnieć o umiejętnościach i doświadczeniu w tej dziadzinie, które są kluczowe, aby Klienci z sukcesem wychodzili z długów. Z pewnością tym wszystkim podzieliliśmy się z Panią Sylwią, która zwróciła się do Portalu Dłużnika pomoc prawną w oddłużaniu. Istotnie kobieta została pozwana przez Ultimo Portfolio Investment o zapłatę 3.659,00 zł. Dlatego po tym, jak sąd doręczył jej pozew i nakaz zapłaty od razu skontaktowała się z naszą kancelarią. Godnym uwagi jest fakt, że już wcześniej skorzystała z naszej konsultacji prawnej. W związku z tym, wiedziała jak w takiej sytuacji powinna się zachować. Klientka nie popełniła błędu, a my skutecznie obroniliśmy ją przed roszczeniem wierzyciela wtórnego. Sąd oddali w całości powództwo Ultimo.

Powód: Ultimo Portfolio Investment S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 3.659,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu  

Nasze zaangażowanie w oddłużanie znajduje odzwierciedlenie w osiąganych wynikach    

Jeżeli coś robisz, wykonuj to jak należy. Niewątpliwie my nie wyobrażamy sobie pracować na pół gwizdka, ponieważ wiemy, jakie z tym wiążą się konsekwencje. Oczywiście na takim lajtowym podejściu, ucierpieliby przede wszystkim Klienci, a przecież w tym wszystkim oni są najważniejsi.  Bez wątpienia to, co robimy od tylu lat, ma ścisły związek z zadłużonymi. Z pewnością wielu z nich już zostało przez nas oddłużonych i nieustannie przybywają nowi, szukający u nas pomocy w oddłużaniu. Chociaż mamy ogromną wiedzę i doświadczenie w oddłużaniu, nadal nieustannie szukamy nowych rozwiązań, które pomogą naszym Klientom. Dlatego zawsze jesteśmy na bieżąco i nic nie jest w stanie nas zaskoczyć. Zaangażowanie w oddłużanie, przekłada się na naszą skuteczność.

Bronimy Klientkę przed pozwem Ultimo Portfolio Investment

Tym razem bronimy naszą Klientkę przez pozwem Ultimo. W wyniku wniesionego sprzeciwu od nakazu zapłaty, sąd oddalił roszczenie wierzyciela wtórnego.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Zaangażowanie w oddłużanie

Inna ostatnio wygrana sprawa z Ultimo:

Zaangażowanie w oddłużanie