Oddłużanie oraz sprzeciw od nakazu zapłaty

Kiedy sąd doręcza dokumenty, nie roztrząsaj dlaczego, tylko broń się. Bezsprzecznie oddłużanie oraz sprzeciw od nakazu zapłaty, są jak naczynia połączone. Istotnie, kiedy nie wniesiesz tego pisma procesowego, nakaz stanie się prawomocny, co zaprowadzi Cie do komornika. Dlatego Pan Mikołaj przekazuje do naszej kancelarii wszystkie swoje sprawy, bez względu na wysokość powództwa. Oczywiście dzięki nam wie, że chcąc zapomnieć o długach, musi zamknąć także i te na mniejsze kwoty. Istotnie tak stało się w prezentowanym dzisiaj sporze z PayPo.  Kwota roszczenia wynosiła 525,00 zł, ale dlaczego płacić coś, co nienależne pozywającemu. W związku z tym, zaraz po otrzymaniu dokumentów, podjęliśmy kroki prawne. W rezultacie obroniliśmy Klienta przed wniesionym roszczeniem. Sąd oddalił w całości powództwo PayPo.

Powód: PayPo Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 525,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu  

Oddłużanie oraz sprzeciw od nakazu zapłaty są ze sobą ściśle powiązane

Nigdy nie wyjdziesz z długów, jak nie zareagujesz właściwie na pisma, które doręcza Ci sąd. Z pewnością nie myśl, że sprawy jakoś same się rozwiążą, ponieważ to nie zaprowadzi do niczego dobrego. Bezwzględnie w przypadku pozwania długu, musisz się bronić. Przede wszystkim świadomość, że oddłużanie i sprzeciw od nakazu zapłaty wnoszony do sądu to działania, które pomogą uporządkować Twoje finanse. Oczywiście należy to zrobić właściwe. Niewątpliwie my wiemy jak wnieść pismo procesowe i jak powinno ono wyglądać pod względem formalnym. Dlatego, aby wszystko przebiegło prawidłowo, najlepiej zwrócić się po pomoc do specjalistów z Portalu Dłużnika. Bez wątpienia, kiedy zostaniesz naszym Klientem, zobaczysz jak wiele możemy zrobić, aby skutecznie wyprowadzić Cię z długów.

Wygrywamy w sądzie z PayPo

Zapewne każdy dług prędzej czy później bez względu na jego wysokość, trafi do sądu. Dlatego nasz Klient nie został zaskoczony, kiedy odebrał sądowy nakaz zapłaty, wydany na rzecz PayPo. Reprezentowaliśmy Pana Mikołaja w tym sporze i sąd wydał wyrok, oddalający powództwo.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 62 lub (42) 641 30 63
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Oddłużanie oraz sprzeciw od nakazu zapłaty