Negocjujemy z wierzycielem i podpisujemy ugodę z mBankiem

Zapamiętaj, że na rozmowy z wierzycielem nigdy nie jest za późno. Bez wątpienia ani wyrok zasądzający wydany przez sąd, ani trwająca egzekucja komornicza, nie stanowią żadnej przeszkody. Oczywiście tego typu rozmowy muszą zostać poprowadzone z głową, aby spełniły oczekiwania każdej ze stron. W związku z tym, w prezentowanej dzisiaj sprawie, negocjujemy z wierzycielem reprezentując Klienta Portalu Dłużnika. Pozostały do spłaty dług wynikał z niespłaconego kredytu. Z pewnością fakt, że sąd wydał wyrok nakazujący zapłatę 21.836,56 zł wraz z odsetkami za opóźnienie i kosztami procesu, zmuszał do szybkiego działania. Dlatego, aby uniknąć spotkania z komornikiem, Pan Jan zdał się na nasze umiejętności negocjacyjne. W związku z tym podjęliśmy dialog z mBankiem i podpisaliśmy ugodę, na ratalna spłatę całego zadłużenia.

Wierzyciel: mBank S.A.
Wysokość długu: 21.836,56 zł plus odsetki za opóźnienie i 3.600 zł koszty procesu
Zadanie: Negocjacje z wierzycielem
Uzyskany efekt: Podpisanie ugody na ratalną spłatę zadłużenia

Negocjujemy z wierzycielem i zawieramy korzystne dla Klientów ugody

W żadnym wypadku nie można zapomnieć, że oddłużanie wiąże się nie tylko z obroną przed pozwami o zapłatę. Bezsprzecznie obejmuje ono swoim zasięgiem o wiele większy zakres czynności, oferowanych przez kancelarię. Niewątpliwie najważniejsze jest zmniejszanie zadłużenia Klientów. Jednak nie można pominąć sprawy istnienia na przykład osądzonych już długów, potwierdzonych prawomocnym wyrokiem. Z pewnością pozostawienie tego na takim etapie skończy się egzekucją komorniczą. Oczywiście nie ma, co się łudzić, ze wierzyciel odpuści dłużnikowi. Zatem, co w takiej sytuacji proponujemy Klientom naszej kancelarii oddłużeniowej? Przede wszystkim nie zamiatamy problemu pod dywan, tylko negocjujemy z wierzycielem. Istotnie zawarcie korzystnej ugody będzie najlepszym rozwiązaniem. Chociaż czasami może się zdarzyć, że nie osiągniemy porozumienia, ale na szczęście są to rzadkie przypadki, nigdy nie zniechęcamy się. Bez wątpienia dbamy o interesy naszych Klientów i robimy wszystko, aby pomagać im w wychodzeniu z długów.

Klient zawiera ugodę z mBankiem

Klient Portalu Dłużnika zawiera ugodę z mBankiem na ratalną spłatę długu. Oczywiście podczas negocjacji, reprezentował go mecenas z naszej kancelarii oddłużeniowej.

Więcej o podpisywanych przez nas umowach przeczytać możesz tutaj -> https://portal-dluznika.pl/category/negocjacje-z-wierzycielami/

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 61
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Negocjujemy z wierzycielem

Negocjujemy z wierzycielem