Wygrywamy proces z Prokura o zapłatę 14.150,49 zł

Jak widać na wyroku zamieszczonym poniżej, wiele roszczeń jest niezasadnie dochodzonych. Oczywiście nie ma znaczenia, czy powództwo zostało wniesione na kilkaset złotych, czy jak w tym przypadku o zapłatę 14.150,49 zł. Z pewnością najważniejsze jest to, aby się bronić. Bezsprzecznie pozwany przez Prokura po tym jak sąd doręczył mu nakaz zapłaty, postąpił właściwie. Mianowicie zwrócił się do naszej kancelarii oddłużeniowej po pomoc prawną. Bez wątpienia nie mógł wybrać lepiej, ponieważ trafił do Portalu Dłużnika, który nieustannie zachowuje bardzo wysoką skuteczność. Przede wszystkim poddaliśmy bardzo dokładnej analizie dokumenty w sprawie i ustaliliśmy plan działania. Niewątpliwie przemyślne decyzje, co obrony naszych Klientów sprawiają, że mamy tak dużo wygranych spraw. Nie inaczej było i w tej , gdzie wygrywamy proces z Prokura. Sąd oddalił w całości powództwo funduszu sekurytyzacyjnego.   

Powód: Prokura NSFIZ
Wartość przedmiotu sporu: 14.150,49 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Często w umowach znajdują się klauzule abuzywne

Niestety wiemy, że bolączką Polaków jest popisywanie umów kredytowych lub pożyczkowych, bez wcześniejszego zapoznania się z ich zapisami. W związku z tym, większość konsumentów tak na dobrą sprawę nie wie, ile właściwie ma do spłaty. Bez wątpienia to powinno się zmienić, ponieważ składając swój podpis, akceptujemy to, co proponuje podmiot, który udziela finansowania. Godne uwago jest to, że często w umowach znajdują się tak zwane klauzule abuzywane, czyli niedozwolone. Prawdopodobnie większość konsumentów mnie ma pojęcia o ich istnieniu i nie podważa zasadności takowych zapisów. Niewątpliwie znajomość tematu ma istotne znaczenie, kiedy należy się bronić przed pozwem o zapłatę. Tego typu niedozwolone zapisy mogą stać się podstawą, do podważenie zasadności powództwa.

Wygrywamy proces z Prokura i oddłużamy Klienta

Wygrywamy proces z Prokura i oddłużamy Klienta Portalu Dłużnika. Istotnie mamy się z czego cieszyć, tym bardziej, że kwota roszczenia była wysoka. Kolejny raz wykazujemy niezasadność powództwa Prokura, które sąd oddala w całości.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 61
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Wygrywamy proces z Prokura

Inna ostatnio wygrana sprawa z Prokura:

Wygrywamy proces z Prokura