Masz prawo do obrony. Sąd oddala powództwo Efficenter

Zostałeś pozwany o zapłatę? Bezsprzecznie masz prawo do obrony i nie słuchaj, kiedy ktoś mówi Ci coś innego.  Bez wątpienia pozwana przez Efficenter, skorzystała z tego przywileju, nie dając sobie wmówić, że jest winna pieniądze. Klientka naszej kancelarii oddłużeniowej Portal Dłużnika dzielnie odpierała naciski wierzyciela wtórnego, żądającego zapłaty. Istotnie nawet, kiedy sprawa była już w sądzie, działania windykacyjne wcale się nie zmniejszyły. Niewątpliwie nasza pomoc prawna sprawiła, że Pani Lena czuła się o wiele silniejsza. Przede wszystkim wiedziała, że oddłużaniem zajmują się specjaliści z pierwszej ligi i zrobią wszystko, aby jej pomóc. Dlatego spokojnie czekała na rozstrzygniecie sporu z wierzycielem wtórnym. Ponieważ nasze działania były ukierunkowane na wykazanie niezasadności powództwa, liczyła na korzystny wyrok. I taki właśnie zapadł, sąd oddalił w całości roszczenie Efficenter.

Powód: Efficenter Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 2.833,90 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Masz prawo do obrony przed pozwem o zapłatę

Niestety nie wszyscy Klienci instytucji pozabankowych zdają sobie sprawę, jak wielkim obciążeniem są tego typu finansowania. Oczywiście w większości przypadków wynika to z nie czytania umów. Dlatego tak wielu z nich wpada w długi. Bez wątpienia bez specjalistycznej pomocy prawnej w oddłużaniu, nie będą w stanie z nich wyjść. W związku z tym nasza kancelaria prawna oferuje zadłużonym szeroki wachlarz usług, pozwalających uporządkować finansowy bałagan. Bezsprzecznie osoby, które zostają Klientami Portalu Dłużnika, są na nieporównywalnie lepszej pozycji niż Ci, którzy po taką pomoc nie sięgają. Jednocześnie z tego miejsca chcemy zwrócić się do wszystkich zadłużonych. Z pewnością każda zadłużona osoba nie jest poza prawem. Dłużniku zapamiętaj, że masz prawo do obrony przed pozwem o zapłatę i korzystaj z niego.

Wygraliśmy kolejny proces z Efficenter

Podczas konsultacji prawnej uzmysłowiliśmy pozwanej przez Efficenter, że ma prawo bronić się przed wniesionym pozwem. W związku z tym, przekazała do naszej kancelarii oddłużeniowej swoją sprawę. Wygraliśmy proces z Efficenter.

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: (42) 641 30 61 lub (42) 641 30 61
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Masz prawo do obrony

Inna ostatnio wygrana sprawa z Efficenter:

Masz prawo do obrony