Sprawa odzyskowa z Profi Credit

Prezentowana dziś sprawa odzyskowa zakończyła się wydaniem wyroku uwzględniającego roszczenie. Oczywiście sąd nakazał Profi Credit zwrot nienależnie pobranych pieniędzy. Z powództwa o 4.613,53 zł zasądzono niewiele mniej. Klientka otrzyma zwrot 4.196,23 zł wraz z należnymi od tej kwoty ustawowymi odsetkami za opóźnienie, a kosztami procesu obciążono firmę pożyczkową. Przede wszystkim ponownie pokazujemy, że nie należy się bać i trzeba walczyć o swoje pieniądze. Podczas gdy wielu konsumentów ani myśli podejmować tego typu działania, Pani Justyna nie pozostała bierna. Odzyskała od Profi Credit naprawdę sporą kwotę. Z pewnością teraz te pieniądze pomogą jej w dalszym procesie wychodzenia z długów.   

Pozwany: Profi Credit Polska S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 4.613,53 zł
Zadanie: Odzyskanie niezasadnie pobranych opłat
Uzyskany efekt: Wyrok nakazujący Profi Credit zwrot 4.196,23 zł wraz z ustawowymi odsetkami za opóźnienie i kosztami procesu

Oddłużanie przybiera różne formy

Zapamiętajcie Państwo, że oddłużanie to nie tylko obrona przed pozwami o zapłatę. Dlatego ma ono wiele twarzy, aby pomagać zadłużonemu w zmniejszaniu zadłużenia. Bez wątpienia odzyskiwanie pieniędzy od dawnych wierzycieli, pozwala uwolnić środki finansowe, którymi obracały różne podmioty rynku finansowego. Z pewnością po tym, kiedy wrócą one do osoby wychodzącej z długów, przyczynią się do poprawy jej sytuacji finansowej. Oczywiście dzięki odzyskanym pieniądzom, będzie mogła między innymi budować poduszkę finansową. Ale także pomogą w codziennym życiu, kiedy na wszystko brakuje pieniędzy. Bezsprzecznie tak zdobyte pieniądze w przeciwieństwie do pożyczek, nie spowodują pogłębiania zadłużenia. Wręcz przeciwnie, pozwolą na szybsze poradzenie sobie z kłopotami finansowymi i dodadzą siły oraz motywacji do dalszej walki z długami.

Sprawa odzyskowa z Profi Credit zakończona sukcesem  

Już nie pierwszy raz pozwano Profi Credit o zwrot nienależnie pobranych opłat. Kolejna sprawa odzyskowa została zakończona sukcesem. Sąd zasądził niemal całą dochodzoną pozwem kwotę. Poniżej wyrok.

Więcej wygranych spraw z Profi Credit znajdziesz tutaj: https://portal-dluznika.pl/?s=profi+credit&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Sprawa odzyskowa z Profi Credit

Sprawa odzyskowa z Profi Credit