Pozwany przez Ultimo Portfolio Investment

Pozwany przez Ultimo Portfolio Investment o zapłatę 5.272,00 zł, wiedział, że pozostawienie nakazu zapłaty bez reakcji może skutkować skierowaniem sprawy do komornika. Gdy tylko odebrał dokumenty, szybko podjął dalsze kroki, czyli wniósł sprzeciw i wdał się w spór przed sądem. Sprawa swój finał miała dopiero w apelacji, gdzie dopiero sąd II instancji stanął po stronie Pozwanego, oddalając tym samym powództwo Ultimo Portfolio Investment w całości. Poniżej wyrok w omawianej dziś sprawie.

Powód: Ultimo Portfolio Investment S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 5.272,00 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa, wniesienie apelacji
Uzyskany efekt: Apelacja uwzględniona w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Oddłużanie z pomocą specjalistów, daje większe szanse na wyjście z długów

Nie podlega najmniejszej dyskusji, że oddłużanie z pomocą specjalistów daje o wiele większe szanse na całkowite wyjście w długów. Bez wątpienia znają się oni na swoim fachu i przede wszystkim bardzo poważnie traktują osoby, które wpadły w długi. W rezultacie dobrze przemyślana współpraca z zadłużonym, pozwala na realną redukcję długów, a w konsekwencji ich wyzerowanie. Z pewnością nie jest to łatwa droga. Trzeba przygotować się nie tylko na same sukcesy, ale też porażki. Ponieważ nie wszystkie sprawy o długi można wygrać, należy przygotować poduszkę finansową. W związku z tym, kiedy poważnie myślisz o oddłużaniu, rób to tylko ze specjalistami w tej dziedzinie.

Pozwany przez Ultimo Portfolio Investment  

Nie ma znaczenia, ze sprawa z Ultimo Portfolio Investment musiała oprzeć się o sąd II instancji. Liczy się wynik końcowy, czyli oddalenie powództwa.

Więcej wygranych spraw z Ultimo znajdziesz tutaj: https://portal-dluznika.pl/?s=ultimo&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Pozwany przez Ultimo Portfolio Investment

Pozwany przez Ultimo Portfolio Investment