Kiedy pozywa bank musisz się bronić przed pozwem

Kiedy pozywa bank musisz się bronić przed pozwem. Doskonale wiemy jak trudne są sprawy procesowe związane z długami. Z tego też powodu korzystajcie Państwo ze specjalistycznej pomocy prawnej w oddłużaniu. W Polsce funkcjonuje wiele kancelarii oddłużeniowych, które swoją pracę wykonują z należytym profesjonalizmem i skutecznie. Pani Michalina pozwana przez Credit Agricole o zapłatę 4.089,71 zł, zdawała sobie sprawę z powagi sytuacji. Oczywiście wiedziała także, że obrona w sprawie z powództwa banku nie jest prosta i niesie ze sobą duże ryzyko. Mimo wszystko postanowiła je podjąć i zdecydowała się walczyć a jak widać na wyroku zamieszczonym poniżej, było warto. Sąd oddalił w całości powództwo banku Credit Agricole.   

Powód: Credit Agricole Bank Polska S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 4.089,71 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Musisz się bronić przed pozwem

Musisz się bronić przed pozwem i nakazem zapłaty, który doręczy Ci sąd. Jest to jedyna droga, abyś mógł wyjść z długów. Przede wszystkim nie zakładaj, że pozywający ma zawsze rację, albo, że Ty, jako pozwany stoisz na przegranej pozycji. Takie podejście w niczym nie pomoże, a tylko przysporzy jeszcze większych kłopotów. Z pewnością niebronione sprawy, które trafią do komornika, spowodują jeszcze większy wzrost Twojego zadłużenia. Uwierz, że wiele z pozwanych długów może upaść w sądzie. Dlatego Twoja postawa ma kluczowe znaczenie. Bez wątpienia specjalistyczna pomoc prawna w oddłużaniu będzie najbezpieczniejszym rozwiązaniem. Nie damy Ci gwarancji, że wygramy wszystkie sprawy, ale większość z nich na pewno zostanie rozstrzygnięta na Twoją korzyść.

Wygrywamy w sądzie z Credit Agricole

Batalie sądowe z bankami należą do tych obarczonych dużym ryzykiem procesowym. Ze względu na to, potrzebna jest pomoc specjalistów w oddłużaniu. W przypadku przegranej oczywiście warto wnosić o ugodę i porozumienie z Bankiem, ale jak widać nie zawsze jest to konieczne.

Więcej wygranych spraw z bankami znajdziesz tutaj: https://portal-dluznika.pl/category/procesy-z-bankami/

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

musisz się bronić przed pozwem

musisz się bronić przed pozwem