• Home
  • Aktualności
  • Udzielamy profesjonalnej pomocy prawnej w sprawie z Alektum Capital

Udzielamy profesjonalnej pomocy prawnej w sprawie z Alektum Capital

Udzielamy profesjonalnej pomocy prawnej w oddłużaniu wszystkim tym, którzy przekazują do Portalu Dłużnika swoje sprawy mające związek z długami. Nawet jeżeli nie podejmiemy współpracy, zawsze uczciwie i rzetelnie przekażemy, co warto zrobić w danej sprawie i jakie czynności będą korzystne z punktu widzenia dłużnika. Tak właśnie było w prezentowanej dziś sprawie. Pozwana zdecydowała się bronić, wniosła sprzeciw od nakazu zapłaty, następnie wdała się w spór i broniła się zaciekle do samego końca. Dziś prezentujemy wyrok w tej sprawie. Powództwo podmiotu wtórnego zostało oddalone w całości. 

Powód: Alektum Capital II AG
Wartość przedmiotu sporu: 1.465,58 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Udzielamy profesjonalnej pomocy prawnej

Proszę Państwa nie jesteśmy nowicjuszami na rynku oddłużeniowym. Bez wątpienia nasza działalność opiera się na zespole specjalistów, ale poparta jest także naszymi osobistymi doświadczeniami. Nikt tak dobrze nie zrozumie zadłużonej osoby jak ten, kto sam musiał borykać się z długami. Tak to w życiu jest, że możemy współczuć, starać się kogoś wesprzeć, ale nie znając tak naprawdę problemu, nie wejdziemy w jego skórę. Dlatego bardzo cenimy sobie nie tylko naszą wiedzę i umiejętności, mające związek z prawem. Oczywiście także wcześniejsze przeżycia niektórych z nas, pozwalają na wczucie się w sytuacje naszych Klientów. W związku z tym, nasza specjalistyczna pomoc prawna w oddłużaniu zatacza o wiele większe kręgi. Jesteśmy po to, aby w profesjonalny sposób pomagać Polakom w wychodzeniu z długów.

Sprawa z Alektum

Wierzyciel wtórny nie był w stanie obronić się przed podniesionymi w sprawie zarzutami. Pozwana miała masę dowodów, że roszczenie nie zasługuje na uwzględnienie i że powinno zostać w całości oddalone. Tak się właśnie stało. Sąd stanął po stronie pozwanej i oddalił powództwo w całości.

Więcej wygranych spraw z Alektum znajdziesz tutaj: https://portal-dluznika.pl/?s=alektum&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Udzielamy profesjonalnej pomocy prawnej

Udzielamy profesjonalnej pomocy prawnej