Skuteczna obrona przed pozwem Ultimo Portfolio Investment

Skuteczna obrona przed pozwem Ultimo Portfolio Investment pozwoliła Pani Renacie na oddłużenie na kwotę 5.904,54 zł. Istotnie pozwana przez wierzyciela wtórnego była na dobrej pozycji, ponieważ mogła liczyć na pomoc ekspertów w oddłużaniu. Ale to jej nastawienie jest kluczowe w całym procesie wychodzenia z długów. Chociaż na początku miała wątpliwości, czy ma szansę na finansową stabilizacją. Teraz z pesymistki zmieniła się w optymistkę. Oczywiście także prezentowana dzisiaj, wygrana sprawa, dodała jej wiatru w żagle. Z pewnością pozytywne nastawienie naszej Klientki do oddłużania, pomaga przejść i przez te trudniejsze sytuacje, które przecież także się zdarzają. Jednak w sporze z Ultimo może świętować pełen sukces. Sąd oddalił w całości powództwo wierzyciela wtórnego.

Powód: Ultimo Portfolio Investment S.A.
Wartość przedmiotu sporu: 5.904,54 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Zachowaj optymizm, a łatwiej będzie Ci wyjść z długów

Nie od dzisiaj wiadomo, że nasze nastawienie psychiczne do różnych sytuacji, przekłada się na to, jak one się zakończą. Z pewnością nie są to jakieś nasze pobożne życzenia, ale potwierdzają to liczne badania prowadzone przez psychologów. Ludzie dosłownie mogą przenosić górny, kiedy wierzą w sens swoich działań. Oczywiście nie inaczej jest w trakcie wychodzenia z długów. Bez wątpienia ten bardzo trudny czas można przejść o wiele łatwiej, kiedy wierzy się w sens podejmowanych działań. Niestety czasami widzimy i w naszej pracy, że zadłużeni poddają się i przerywają oddłużanie. Chociaż wiemy, że nie powinni tak robić, nie mamy na to wpływ. Bo to od naszego Klienta zależy, czy będzie działał zgodnie z ustalonym planem, czy straci wiarę i podda się.

Skuteczna obrona przed pozwem Ultimo Portfolio Investment

Gdyby nie zapał i determinacja, skończyłoby się komornikiem. A tak nie dość, że nie ma długu, to nie ma jeszcze kosztów procesu, a o komorniku można już zapomnieć.

Więcej wygranych z Ultimo znajdziesz tutaj: https://portal-dluznika.pl/?s=ultimo&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

skuteczna obrona przed pozwem Ultimo

skuteczna obrona przed pozwem Ultimo