Powództwo Mispra Capital upada w całości w sądzie

Powództwo Mispra Capital upada w całości w sądzie. Oczywiście nie ma w tym dla nas nic dziwnego. Istotnie po tym, co zobaczyliśmy w dokumentach, nie mieliśmy wątpliwości, że tak się stanie. W związku z tym i Pan Bartosz także liczył, że to powództwo zostanie oddalone. Pozwany jest bardzo zadowolony z rozstrzygnięcia, które zapadło w sądzie. Nie ważne, że dochodzona pozwem kwota nie była duża. Ważne, że jest wygrana i powództwo oddalone w całości. Przecież zawsze liczy się efekt całościowy oddłużania!

Powód: Mispra Capital Sp. z o.o.
Wartość przedmiotu sporu: 544,98 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Sprawa o długi trafia do sądu, I co dalej?

Kiedy Państwa sprawa o długi trafia do sądu, nie musicie jeszcze podejmować żadnych działań. Obserwujecie, co się z nią dzieje śledząc swoje konto w EPU, jeżeli właśnie tam została pozwana lub na Portalu Informacyjnym Sądów Powszechnych. Należy unikać paniki i zachować spokój. Chociaż postępowanie sądowe już się toczy, dla pozwanego sytuacją alarmową będzie, doręczenie nakazu zapłaty lub samego pozwu. Bez wątpienia to wówczas musi zdecydowanie zareagować, aby finalnie dochodzony dług nie trafił do egzekucji komorniczej. Wówczas zalecamy skorzystanie ze specjalistycznej pomocy prawnej w oddłużaniu.

Powództwo Mispra Capital zostaje oddalone przez sąd

I w tej prezentowanej dzisiaj sprawie sąd stanął po stronie pozwanego. W związku z tym ponownie pokazujemy, że zadłużeni nie są bezbronni i mogą przeciwstawiać się wnoszonym pozwom o zapłatę. W przypadku każdego pozwanego długu, powinien zostać wniesiony sprzeciw tam, gdzie sąd wydał nakaz zapłaty. A w przypadku doręczenia samego pozwu, należy wnieść odpowiedź na pozew. Z pewnością powództwo Mispra Capital zostało w całości oddalone przez sąd dlatego, że Pan Bartosz postanowił się bronić, a mógł przecież schować dokumenty z sądu do szuflady i pogodzić się z losem.

Więcej wygranych spraw z Mispra Capital znajdziesz tutaj: https://portal-dluznika.pl/?s=mispra&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Powództwo Mispra Capital

Powództwo Mispra Capital