Obrona przed pozwem Recoverso

Kolejny raz udowadniamy, że obrona przed pozwem Recoverso była zasadna. Nie bez przyczyny, bardzo często piszemy w artykułach zamieszczanych na stronie naszej kancelarii, że po cesji można wygrać wiele spraw. Pozwany przez wierzyciela wtórnego o zapłatę 3.799,50 zł, otrzymał szansę od losu, którą wykorzystał. Podczas gdy, wielu zadłużonych doręczane przez sądy nakazy zapłaty chowa do szuflady, Pan Edward nie popełnił tego błędu. Wdał się w spór, walczył dzielnie do końca i dziś można powiedzieć, że był dług i długu nie ma. Sąd oddalił w całości powództwo Recoverso. Poniżej wyrok w te sprawie.

Powód: Recoverso RMC OU
Wartość przedmiotu sporu: 3.799,50 zł
Zadanie: Sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona procesowa
Uzyskany efekt: Powództwo oddalone w całości, brak odsetek, brak kosztów procesu

Nowy Klient to nowe wyzwanie dla mecenasów z Portalu Dłużnika

Każdy nowy Klient, który nawiązuje współpracę z naszą kancelarią Portal Dłużnika, otwiera u nas swoją indywidualną kartę. Chociaż planowanie oddłużania nie jest dla naszych mecenasów niczym nowym jednak, każde z nich przebiega inaczej. W związku z tym, nowy Klient jest dla nas nowym wyzwaniem, które podejmujemy. Bez wątpienia do rozwiązania mamy wiele problemów, które nie pozwalają zadłużonemu na normalne i wolne od stresów życie.

Specjaliści w oddłużaniu z Portalu Dłużnika służą Państwu pomocą. Godne uwagi jest to, że do każdego zadłużenia podchodzimy indywidualnie. I właśnie dlatego możemy, skutecznie pomóc tak wielu osobom.

Skuteczna obrona przed pozwem Recoverso

Sąd oddalił w całości powództwo Recoverso. Oczywiście, jako strona przegrana, powód poniesie koszty związane z postępowaniem sądowym. Podsumowując, skuteczna obrona przed pozwem Recoverso, uchroniła kolejnego pozwanego przed egzekucją komorniczą i rosnącym zadłużeniem. Nie ma długu, nie ma kosztów sądowych i nie będzie komornika. Sprawa raz na zawsze zamknięta. Poniżej wyrok w omawianej dziś sprawie.

Więcej wygranych spraw z Recoverso znajdziesz tutaj: https://portal-dluznika.pl/?s=recoverso&submit=

Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz:

Telefon: +48 881 201 160
Email: pomoc@portal-dluznika.pl
Nasz profil na Facebooku: https://web.facebook.com/portaldluznika/

Obrona przed pozwem Recoverso

Obrona przed pozwem Recoverso